Pieniądze, firmy, biznes

www: https://capitalone.pl/obligacjecatalyst/
Catalyst
Wiele firm poszukujących dodatkowego finansowania sięga coraz chętniej po obligacje Catalyst będące doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa wybierają obligacje Catalyst ponieważ droga do uzyskania kapitału w ten sposób jest stosunkowo krótka i łatwa.

www: https://www.autostrada-a2.pl/
Polskie autostrady
Stan dróg w naszym kraju jest szeroko komentowany przez polityków i osoby prywatne. Podczas poruszania się po Wielkopolsce i w podróży do Niemiec, najlepiej będzie wybrać autostradę A2. W punktach poborowych m.in. w Słupcy, Poznaniu, czy Nowym Tomyślu, pojazdy zostaną zważone, a trasa będzie podlegać odpowiedniej opłacie. Wybranie autostrady podczas planowania podróży po Polsce, jest gwarantem sprawniejszego ruchu, bez ciągłych robót drogowych i korków. Bezpieczeństwo, będące efektem gładkiej powierzchni.

www: http://www.centrumincorpore.pl/index.php/o-in-corpore/in-corpore-czestochowa
Poradnia psychologiczno pedagogiczna Częstochowa
W Centrum In Corpore świadczącym opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo lub umysłowo oferujemy również szeroką gamę szkoleń dla pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów czy lekarzy. Właśnie dla dwóch ostatnich grup adresujemy kurs FDM czyli diagnozowania modelu zniekształcenia powięzi w przypadkach bólowych. Nasza Poradnia psychologiczno pedagogiczna posiada nową siedzibę w Częstochowie. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kursów na stronie internetowej.

www: http://www.gcs-poland.com/index.php?l=pl&d=windykacja-niemcy.php
Windykacja Niemcy
Jako część międzynarodowego zespołu jesteśmy w stanie sprawić, że nawet najbardziej oporni dłużnicy przekonają się o bezsensowności ich nieuczciwych działań. Oferowana przez Global Collection Service windykacja należności obejmuje swoich zasięgiem również Niemcy. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

www: http://grandnovacenter.pl/wirtualne-biuro/
Wirtualne biuro Warszawa
Świadczymy kompleksowe usługi dla firm, udostępniając wirtualne biura oraz przestrzeń coworkingową dla osób prowadzących działalność gospodarczą, która nie wymaga posiadania stałej siedziby. Proponowane przez Grand Nova Center wirtualne biura to prestiżowy adres do rejestracji biznesu oraz prowadzenia korespondencji firmowej. Zapewniamy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę oraz możliwość skorzystania z biura, gabinetu lub sali konferencyjnej w razie potrzeby przeprowadzenia osobistego spotkania z klientami.

www: http://centrum-rachunkowosci.pl/
Biuro rachunkowe Bielsko
Szukasz kompleksowej obsługi finansów i rozliczeń dla Twojej firmy? Wejdź na stronę biura rachunkowości z Bielska-Białej, gdzie znajdziesz rozbudowany pakiet usług dla przedsiębiorstw i osób fizycznych. Prowadzimy księgowość - rozliczanie podatków, przychodów i rozchodów czy Ewidencji Ryczałtowych. Oprócz tego zajmujemy się monitorowaniem należności naszych Klientów, w tym doradztwem w zabezpieczaniu transakcji oraz windykacją polubowną. Nasi pracownicy wygenerują również ponaglenia do zapłaty dla dłużników.

www: https://kurdynowski.com.pl/
Biuro rachunkowe
Gdy potrzebujecie Państwo odpowiednich dokumentów, obliczeń, świadczeń finansowych, formalności, wówczas potrzebne jest dobre biuro rachunkowe. Nasza firma mieści się w Bydgoszczy, skąd prowadzimy pełną księgowość dla instytucji. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników działa szybko, sprawnie i rzetelnie, na wypadek kontroli przekazywane są dokumenty odpowiedniemu organowi.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: