Szpitale, ośrodki, poradnie, gabinety

www: https://agnieszkasicinska.com/rekonstrukcje/
Chirurgia stomatologiczna Warszawa
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia możliwe jest uzyskiwanie pięknego i zdrowego uśmiechu przez wszystkich tych, którzy borykają się z problemami swojego stanu uzębienia. Dla uzupełnienia braków, które negatywnie wpływają także na funkcjonowanie układu trawiennego wykonujemy dla naszych pacjentów także implanty oraz inne zabiegi, jakie wykorzystuje chirurgia stomatologiczna. Nowoczesne metody znieczulania gwarantują najwyższy komfort w czasie zabiegów. Oferujemy usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych itp.

www: http://gabinetrehaplus.pl/
Rehabilitacja w Krakowie
Rehabilitacja w Krakowie to specjalność, którą się zajmujemy. Nasi pacjenci twierdzą, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu i angażujemy się tak samo na każdej sesji rehabilitacyjnej. To prawda, zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i dobru naszych pacjentów, dlatego staramy się zaoferować im najlepsze rozwiązania. Rehabilitacja w Krakowie odbywa się w świetnych warunkach, zapewniając wygodę każdemu pacjentowi. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług, serdecznie zapraszamy.

www: http://www.dental-house.com.pl/oferta/implanty-zebow/
implanty zębów Gdańsk
Osobom poszukującym komfortowych uzupełnień protetycznych poleca się implanty zębów. W Gdańsku wykonuje je gabinet Dental House. Tego rodzaju proteza bazuje na tytanowym wszczepie umieszczanym w kości szczęki lub żuchwy. Gdy tytan zintegruje się z kością, można nałożyć na niego koronę z materiału pełnoceramicznego. Taki ząb jest nieruchomy i niezdejmowalny. Przenosi nacisk podczas żucia aż do kości, dając komfort jedzenia porównywalny z naturalnym uzębieniem. Prezentuje się naturalnie i nie wymaga skomplikowanych zabiegów higienicznych.

www: https://medicor-poznan.pl/
Laryngolog Poznań
Zdrowie człowieka to wiele różnorodnych elementów, w tym dobry stan układu nerwowego. Jeśli pojawiają się pod tym względem jakiekolwiek nieprawidłowości, konieczne jest wsparcie specjalisty, jakim jest neurolog. Poznań to duże miasto, dlatego wśród lekarzy różnych specjalności można tu dowolnie wybierać, a przy wyborze warto kierować się kwalifikacjami i doświadczeniem lekarza. W naszym zespole gabinetów przyjmuje doświadczony neurolog, który pomóc może zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Naszą siedzibą jest Poznań, więc odwiedź nas już dziś!

www: https://przeanalizujsiebie.pl/
Konsultacje psychoanalityczne Poznań
Już od wielu lat gabinet psychoterapeuty proponuje konsultacje psychoanalityczne w Poznaniu. Aby umówić się na spotkanie, wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu bądź skontaktować się mailowo. Na pierwszym spotkaniu ustala się dalszy plan działania oraz ewentualnego dalszego leczenia.

www: https://centrumwozkow.eu/wypozyczalnia-sprzetu/
Wypożyczenie wózka inwalidzkiego
Nasza firma od kilku lat pomaga w zwiększeniu samodzielności, możliwości przemieszczania się czy rehabilitacji seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. Jedną z usług, jakie świadczymy w ramach tej działalności jest wypożyczenie wózka inwalidzkiego, stalowego bądź aluminiowego. Oprócz standardowych typów, mamy także opcje z udogodnieniami takimi jak możliwość regulacji oparcia, podnóżków oraz siedzisk.

www: https://www.denmax.pl/ORTODONCJA-c399
Narzędzia ortodontyczne
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne instrumenty przeznaczone do wyposażenia gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych. Proponujemy między innymi szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi chirurgicznych, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających specjalistów. Polecamy dźwignie luksujące, perioluksy, trzymadełka do skalpela, pęsety, igłotrzymacze, nożyczki, raspatory, odgryzacze kostne oraz wiele innych artykułów w bardzo przystępnych cenach. Zachęcamy do kontaktu.

www: https://www.lavieclaire.pl/
Bio produkty
Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, to sprawdź dostępne w naszym sklepie bio produkty. W asortymencie mamy nabiał roślinny i zwierzęcy, warzywa oraz owoce. Posiadamy również artykuły żywnościowe dla osób stosujących dietę wegetariańską lub wegańską. A także naturalne kosmetyki oraz proszki do prania i środki czyszczące.

www: https://estetyka.luxmed.pl/kobieta/chirurgia-plastyczna/plastyka-twarzy/korekta-uszu/
Operacja plastyczna uszu
Jeśli nie czujesz się komfortowo ze swoim ciałem i chciałbyś zmienić coś w swoim wyglądzie, to zapraszam na prywatne konsultacje do mojego gabinetu. W swojej wieloletniej praktyce chirurga plastyka wykonałem już dziesiątki operacji, w tym między innymi: operacja plastyczna uszu, korekcja nosa, plastyka ramion, odsysanie tłuszczu, powiększenie, pomniejszenie i podniesienie piersi, czy lifting twarzy. Operacja plastyczna uszu, czy nosa to jedna z mniejszych operacji, jednak wymaga równie dużej pewności, że chce się dokonać zmiany. Zapraszam do prywatnej konsultacji!

www: http://www.cardiohome.pl/proba-wysilkowa.html
Próba wysiłkowa
Zajmujemy się ambulatoryjną diagnostyką oraz terapią chorób układu krwionośnego człowieka. W naszej wrocławskiej przychodni pracują tacy specjaliści jak kardiolog i dietetyk. Prawidłowy plan żywieniowy to podstawa w profilaktyce miażdżycy, zawału i wielu innych schorzeń oraz po przejściu operacji na otwartym sercu. W CardioHome wykonujemy badania profilaktyczne takie jak między innymi próba wysiłkowa, elektrokardiogram spoczynkowy przedłużony, echokardiografia przezprzełykowa i obciążeniowa, usg naczyń duplex Doppler oraz wiele innych.

www: http://www.primadent.com.pl/dentysta-dzieciecy
Dentysta dziecięcy Warszawa
Zaniedbania zdrowotne u małych Pacjentów mogą skutkować licznymi komplikacjami, z którymi będzie musiał borykać się dorosły człowiek. Dlatego właśnie tak ważnym jest, aby znaleźć lekarza, dentystę dziecięcego który okaże się wystarczająco empatyczny oraz profesjonalny. Takim zespołem jest Prima Dent z Warszawy.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: