Szpitale, ośrodki, poradnie, gabinety

www: https://agnieszkasicinska.com/rekonstrukcje/
Chirurgia stomatologiczna Warszawa
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia możliwe jest uzyskiwanie pięknego i zdrowego uśmiechu przez wszystkich tych, którzy borykają się z problemami swojego stanu uzębienia. Dla uzupełnienia braków, które negatywnie wpływają także na funkcjonowanie układu trawiennego wykonujemy dla naszych pacjentów także implanty oraz inne zabiegi, jakie wykorzystuje chirurgia stomatologiczna. Nowoczesne metody znieczulania gwarantują najwyższy komfort w czasie zabiegów. Oferujemy usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych itp.

www: http://gabinetrehaplus.pl/
Rehabilitacja w Krakowie
Rehabilitacja w Krakowie to specjalność, którą się zajmujemy. Nasi pacjenci twierdzą, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu i angażujemy się tak samo na każdej sesji rehabilitacyjnej. To prawda, zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i dobru naszych pacjentów, dlatego staramy się zaoferować im najlepsze rozwiązania. Rehabilitacja w Krakowie odbywa się w świetnych warunkach, zapewniając wygodę każdemu pacjentowi. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług, serdecznie zapraszamy.

www: http://www.dental-house.com.pl/oferta/implanty-zebow/
implanty zębów Gdańsk
Osobom poszukującym komfortowych uzupełnień protetycznych poleca się implanty zębów. W Gdańsku wykonuje je gabinet Dental House. Tego rodzaju proteza bazuje na tytanowym wszczepie umieszczanym w kości szczęki lub żuchwy. Gdy tytan zintegruje się z kością, można nałożyć na niego koronę z materiału pełnoceramicznego. Taki ząb jest nieruchomy i niezdejmowalny. Przenosi nacisk podczas żucia aż do kości, dając komfort jedzenia porównywalny z naturalnym uzębieniem. Prezentuje się naturalnie i nie wymaga skomplikowanych zabiegów higienicznych.

www: https://medicor-poznan.pl/
Laryngolog Poznań
Zdrowie człowieka to wiele różnorodnych elementów, w tym dobry stan układu nerwowego. Jeśli pojawiają się pod tym względem jakiekolwiek nieprawidłowości, konieczne jest wsparcie specjalisty, jakim jest neurolog. Poznań to duże miasto, dlatego wśród lekarzy różnych specjalności można tu dowolnie wybierać, a przy wyborze warto kierować się kwalifikacjami i doświadczeniem lekarza. W naszym zespole gabinetów przyjmuje doświadczony neurolog, który pomóc może zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Naszą siedzibą jest Poznań, więc odwiedź nas już dziś!

www: https://www.inkabhp.com/
usługi BHP Bytom
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi specjalistami, którzy przeprowadzą w Waszych firmach odpowiednie szkolenia bhp. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zachowanie właściwego postępowania w przypadkach zagrożenia życia czy też zdrowia dla osób przebywających w danych budynkach. Znajdziecie u nas możliwość skorzystania z aktualnej bazy wiedzy, gdzie zrealizowane zostaną w przedsiębiorstwach obligatoryjne kursy z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Gwarantujemy niskie ceny.

www: http://zdrowienaszpilkach.com/
Zdrowie aktywnej kobiety
Intensywny tryb życia, ogrom obowiązków, dążenie do perfekcji, a także zagrożenia cywilizacyjne to wyzwania, z jakimi zmagają się na co dzień współczesne Polki. Dlatego powstała kampania prospołeczna mająca na celu promowanie zdrowie aktywnej kobiety poprzez edukację i kształtowanie właściwych postaw.

www: https://przeanalizujsiebie.pl/
Konsultacje psychoanalityczne Poznań
Już od wielu lat gabinet psychoterapeuty proponuje konsultacje psychoanalityczne w Poznaniu. Aby umówić się na spotkanie, wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu bądź skontaktować się mailowo. Na pierwszym spotkaniu ustala się dalszy plan działania oraz ewentualnego dalszego leczenia.

www: https://centrumwozkow.eu/wypozyczalnia-sprzetu/
Wypożyczenie wózka inwalidzkiego
Nasza firma od kilku lat pomaga w zwiększeniu samodzielności, możliwości przemieszczania się czy rehabilitacji seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. Jedną z usług, jakie świadczymy w ramach tej działalności jest wypożyczenie wózka inwalidzkiego, stalowego bądź aluminiowego. Oprócz standardowych typów, mamy także opcje z udogodnieniami takimi jak możliwość regulacji oparcia, podnóżków oraz siedzisk.

www: http://www.denmax.pl/NARZEDZIA-ORTODONTYCZNE,c,66
Narzędzia ortodontyczne
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne instrumenty przeznaczone do wyposażenia gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych. Proponujemy między innymi szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi chirurgicznych, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających specjalistów. Polecamy dźwignie luksujące, perioluksy, trzymadełka do skalpela, pęsety, igłotrzymacze, nożyczki, raspatory, odgryzacze kostne oraz wiele innych artykułów w bardzo przystępnych cenach. Zachęcamy do kontaktu.

www: http://multimedica.pl/lekarze/2-urolog-wroclaw
Leczenie członka dolnośląskie
Schorzenia dróg moczowo-płciowych to częsta przypadłość, z jaką zmagają się nasi pacjenci. W ramach usług oferujemy m.in. leczenie członka, obrzezanie czy zwężenie cewki moczowej. Przeprowadzamy hospitalizację na terenie województwa dolnośląskiego. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie urologii z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

www: https://www.lavieclaire.pl/
Bio produkty
Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, to sprawdź dostępne w naszym sklepie bio produkty. W asortymencie mamy nabiał roślinny i zwierzęcy, warzywa oraz owoce. Posiadamy również artykuły żywnościowe dla osób stosujących dietę wegetariańską lub wegańską. A także naturalne kosmetyki oraz proszki do prania i środki czyszczące.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: