Szpitale, ośrodki, poradnie, gabinety

www: http://www.hipertermia-krakow.pl/
Choroby nowotworowe
W Małopolskim Centrum Hipertermii w Krakowie zajmujemy się nowoczesną metodą leczenia chorób nowotworowych. Termoterapia polega na ogrzewaniu chorego miejsca do temperatury 44 stopni Celsjusza. Wówczas następuje rozpad chorobotwórczych komórek, zahamowanie ich inwazji na inne narządy i wzmożenie działania nagromadzonych w okolicznych tkankach substancji z leków. Nie unikniemy uszkodzenia również pewnej części komórek zdrowych, niemniej metoda ta ma wysoką skuteczność, nawet w przypadku guzów nieoperacyjnych.

www: http://stomatologia-maxima.pl/
Dentysta Łódź
Kiedy szukasz profesjonalnej obsługi medycznej, aby leczyć swoje zęby i zadbać o ich estetyczny wygląd, możesz zarejestrować się na wizytę do mojej łódzkiej kliniki stomatologicznej. Jestem nowoczesnym dentystą, przyjaznym również dla dzieci. Korzystam z najnowszego, specjalistycznego wyposażenia. W ramach każdej wizyty związanej z leczeniem zachowawczym, protetyką czy endodoncją moi pacjenci otrzymują znieczulenie w cenie konsultacji. Przeprowadzam również zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej.

www: http://www.przelom.com.pl/probowki
Probówki szklane
Zajmujemy się produkcją funkcjonalnych, a jednocześnie bardzo wytrzymałych i odpornych na działanie różnorodnych substancji naczyń, które znajdą zastosowanie w laboratoriach oraz zakładach chemicznych i biotechnologicznych. Firma Przełom ma do zaoferowania m. in. niezbędne podczas przeprowadzanych badań probówki szklane, które dostępne są w bardzo wielu modelach, w tym z brzegiem prostym lub wywiniętym, z płaskim dnem, okrągłodenne lub stożkowe, a także przeznaczone do wirówek. Jesteśmy w stanie wykonać je również zgodnie z dokumentacją Klienta.

www: https://agnieszkasicinska.com/zabiegi/rekonstrukcje/
Chirurgia stomatologiczna Warszawa
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia możliwe jest uzyskiwanie pięknego i zdrowego uśmiechu przez wszystkich tych, którzy borykają się z problemami swojego stanu uzębienia. Dla uzupełnienia braków, które negatywnie wpływają także na funkcjonowanie układu trawiennego wykonujemy dla naszych pacjentów także implanty oraz inne zabiegi, jakie wykorzystuje chirurgia stomatologiczna. Nowoczesne metody znieczulania gwarantują najwyższy komfort w czasie zabiegów. Oferujemy usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych itp.

www: http://gabinetrehaplus.pl/
Rehabilitacja w Krakowie
Rehabilitacja w Krakowie to specjalność, którą się zajmujemy. Nasi pacjenci twierdzą, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu i angażujemy się tak samo na każdej sesji rehabilitacyjnej. To prawda, zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i dobru naszych pacjentów, dlatego staramy się zaoferować im najlepsze rozwiązania. Rehabilitacja w Krakowie odbywa się w świetnych warunkach, zapewniając wygodę każdemu pacjentowi. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług, serdecznie zapraszamy.

www: http://emedical.pl/pl/c/Aparaty-KTG/67
aparat ktg
Polecamy naszym klientom profesjonalny aparat KTG, który służy do szczegółowego monitorowania pracy serca płodu. Nasze kardiografy działają niezawodnie, gdyż wykonano je przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów najwyższej jakości. Urządzenia te powinny znaleźć się w każdym centrum ginekologiczno-położniczym.

www: http://www.dental-house.com.pl/oferta/
implanty zębów gdańsk
Osobom poszukującym komfortowych uzupełnień protetycznych poleca się implanty zębów. W Gdańsku wykonuje je gabinet Dental House. Tego rodzaju proteza bazuje na tytanowym wszczepie umieszczanym w kości szczęki lub żuchwy. Gdy tytan zintegruje się z kością, można nałożyć na niego koronę z materiału pełnoceramicznego. Taki ząb jest nieruchomy i niezdejmowalny. Przenosi nacisk podczas żucia aż do kości, dając komfort jedzenia porównywalny z naturalnym uzębieniem. Prezentuje się naturalnie i nie wymaga skomplikowanych zabiegów higienicznych.

www: http://medicor-poznan.pl/Laryngolog_1686.html
laryngolog poznań
Zdrowie człowieka to wiele różnorodnych elementów, w tym dobry stan układu nerwowego. Jeśli pojawiają się pod tym względem jakiekolwiek nieprawidłowości, konieczne jest wsparcie specjalisty, jakim jest neurolog. Poznań to duże miasto, dlatego wśród lekarzy różnych specjalności można tu dowolnie wybierać, a przy wyborze warto kierować się kwalifikacjami i doświadczeniem lekarza. W naszym zespole gabinetów przyjmuje doświadczony neurolog, który pomóc może zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Naszą siedzibą jest Poznań, więc odwiedź nas już dziś!

www: http://www.nederman.pl/produkty/workplace-ergonomics/balancers
Balansery
Jeśli planują Państwo zainwestować w nowoczesne wyposażenie zakładu przemysłowego, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną przez firmę Nederman. Polecamy bardzo funkcjonalne balansery, na których instaluje się węże i narzędzia. Pozwalają one na znaczną oszczędność przestrzeni użytkowej. Są wykonane z trwałych materiałów oraz solidnych podzespołów, dlatego dobrze znoszą intensywną eksploatację. Dostępnych jest wiele modeli, również takie, które posiadają automatyczny hamulec odśrodkowych.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: