Szpitale, ośrodki, poradnie, gabinety

www: https://agnieszkasicinska.com/rekonstrukcje/
Chirurgia stomatologiczna Warszawa
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia możliwe jest uzyskiwanie pięknego i zdrowego uśmiechu przez wszystkich tych, którzy borykają się z problemami swojego stanu uzębienia. Dla uzupełnienia braków, które negatywnie wpływają także na funkcjonowanie układu trawiennego wykonujemy dla naszych pacjentów także implanty oraz inne zabiegi, jakie wykorzystuje chirurgia stomatologiczna. Nowoczesne metody znieczulania gwarantują najwyższy komfort w czasie zabiegów. Oferujemy usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych itp.

www: https://medicor-poznan.pl/
Laryngolog Poznań
Zdrowie człowieka to wiele różnorodnych elementów, w tym dobry stan układu nerwowego. Jeśli pojawiają się pod tym względem jakiekolwiek nieprawidłowości, konieczne jest wsparcie specjalisty, jakim jest neurolog. Poznań to duże miasto, dlatego wśród lekarzy różnych specjalności można tu dowolnie wybierać, a przy wyborze warto kierować się kwalifikacjami i doświadczeniem lekarza. W naszym zespole gabinetów przyjmuje doświadczony neurolog, który pomóc może zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Naszą siedzibą jest Poznań, więc odwiedź nas już dziś!

www: https://przeanalizujsiebie.pl/
Konsultacje psychoanalityczne Poznań
Już od wielu lat gabinet psychoterapeuty proponuje konsultacje psychoanalityczne w Poznaniu. Aby umówić się na spotkanie, wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu bądź skontaktować się mailowo. Na pierwszym spotkaniu ustala się dalszy plan działania oraz ewentualnego dalszego leczenia.

www: https://centrumwozkow.eu/wypozyczalnia-sprzetu/
Wypożyczenie wózka inwalidzkiego
Nasza firma od kilku lat pomaga w zwiększeniu samodzielności, możliwości przemieszczania się czy rehabilitacji seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. Jedną z usług, jakie świadczymy w ramach tej działalności jest wypożyczenie wózka inwalidzkiego, stalowego bądź aluminiowego. Oprócz standardowych typów, mamy także opcje z udogodnieniami takimi jak możliwość regulacji oparcia, podnóżków oraz siedzisk.

www: https://www.denmax.pl/ORTODONCJA-c399
Narzędzia ortodontyczne
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne instrumenty przeznaczone do wyposażenia gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych. Proponujemy między innymi szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi chirurgicznych, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających specjalistów. Polecamy dźwignie luksujące, perioluksy, trzymadełka do skalpela, pęsety, igłotrzymacze, nożyczki, raspatory, odgryzacze kostne oraz wiele innych artykułów w bardzo przystępnych cenach. Zachęcamy do kontaktu.

www: https://estetyka.luxmed.pl/kobieta/chirurgia-plastyczna/plastyka-twarzy/korekta-uszu/
Operacja plastyczna uszu
Jeśli nie czujesz się komfortowo ze swoim ciałem i chciałbyś zmienić coś w swoim wyglądzie, to zapraszam na prywatne konsultacje do mojego gabinetu. W swojej wieloletniej praktyce chirurga plastyka wykonałem już dziesiątki operacji, w tym między innymi: operacja plastyczna uszu, korekcja nosa, plastyka ramion, odsysanie tłuszczu, powiększenie, pomniejszenie i podniesienie piersi, czy lifting twarzy. Operacja plastyczna uszu, czy nosa to jedna z mniejszych operacji, jednak wymaga równie dużej pewności, że chce się dokonać zmiany. Zapraszam do prywatnej konsultacji!

www: http://www.cardiohome.pl/proba-wysilkowa.html
Próba wysiłkowa
Zajmujemy się ambulatoryjną diagnostyką oraz terapią chorób układu krwionośnego człowieka. W naszej wrocławskiej przychodni pracują tacy specjaliści jak kardiolog i dietetyk. Prawidłowy plan żywieniowy to podstawa w profilaktyce miażdżycy, zawału i wielu innych schorzeń oraz po przejściu operacji na otwartym sercu. W CardioHome wykonujemy badania profilaktyczne takie jak między innymi próba wysiłkowa, elektrokardiogram spoczynkowy przedłużony, echokardiografia przezprzełykowa i obciążeniowa, usg naczyń duplex Doppler oraz wiele innych.

www: http://optykkartuzy.pl/gabinety/
Badanie wzroku pomorskie
W dzisiejszych czasach, gdy wciąż patrzymy w ekrany komputerów, profilaktyka oczu jest bardzo istotna. Dlatego badanie wzroku powinno być wykonywane regularnie - co najmniej raz do roku. W gabinecie w województwie pomorskim przeprowadzamy diagnostykę chorób oczu: jaskry, zaćmy czy zapalenia spojówek. Pomagamy także w doborze okularów.

www: http://www.klinikasfera.pl/likwidacja-zmarszczek/
kwas hialuronowy Warszawa
Podobnie rzecz się miała z kwasem - dokładnie to był kwas hialuronowy. Warszawa i jego ludzie mają go stosunkowo dużo. Kwas tez umożliwia utrzymywanie wody w tkankach, dlatego jest dla nas tak dobry. Należy uważać na to, aby utrzymywać jego właściwy współczynnik. Na dodatek, co chyba najważniejsze, kwas hialuronowy służy nam do usuwania zmarszczek. Tak, to prawda! Wiele osób już z tego skorzystało. Ty też możesz!

www: https://serwet-spa.pl/pl/c/Dezynfekcja-i-sterylizacja/73
środki do dezynfekcji narzędzi
W celu zapewnienia odpowiedniej higieny oraz bezpieczeństwa w gabinetach lekarskich i kosmetycznych niezbędne są środki do dezynfekcji narzędzi. Takiego rodzaju preparaty mają za zadanie zwalczyć wszelkie wirusy oraz bakterie, które mogą zalegać na danym sprzęcie używanym do różnego rodzaju zabiegów.

www: http://www.amitur.pl/nad-morzem,152,163.html
Wczasy dla seniora
Serdecznie zapraszamy na jedyne takie wczasy dla seniorów. Jesteśmy jedynym biurem turystycznym w tym rejonie w tym rejonie, które oferuje Państwu kompleksowy zestaw zabiegów, profesjonalny personel i zawsze przyjaźnie nastawioną obsługę. Dbając o naszych pensjonariuszy, oferujemy spokojne i relaksujące wczasy dla osób starszych.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: