Doradzanie i prawo

www: http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/
Komornik Sądowy Michał Popiel
Michał Popiel jako Komornik Sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, pozostaje w mocy wykonywania wszelkich przynależnych komornikowi obowiązków na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem tych, dotyczących egzekucji nieruchomości. Sprawdź również aktualnie zaplanowane licytacje ruchomości.

www: http://bdtviken.pl/firma/uslugi/zalozenie-firmy-w-norwegii
Działalność gospodarcza Norwegia
Doświadczona i ceniona w branży firma rachunkowo-konsultingowa BDT Viken pomaga osobom prowadzącym działalność gospodarczą w Norwegii w prowadzeniu szeroko pojętej księgowości, począwszy od asysty przy zakładaniu firmy, kończąc na pomocy w rozliczeniu podatku, czy też uzyskania jego zwrotu. Żeby świadczyć jak najlepsze usługi zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych księgowych oraz rewidentów posiadających imponującą wiedzę z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego. Nasi pracownicy znają również biegle norweski, dzięki czemu nasza pomoc jest naprawdę efektywna.

www: http://chemiczneczyszczenie.pl/sprzedaz-preparatow/
Preparaty do urządzeń przemysłowych
W naszej ofercie znajdują się m.in. specjalistyczne preparaty do urządzeń przemysłowych. Pomagają one utrzymać ich czystość i usunąć zalegające odpady, jak np. kamień wodny lub kotłowy. Dzięki nim bardzo łatwo poradzić sobie nawet z trudnymi zanieczyszczeniami. Środki nadają się do maszyn m.in. ze stali ocynkowanej, nierdzewnej, żeliwnych, aluminiowych czy tytanowych.

www: https://adwokat-topczewska.pl/obsluga-podmiotow-gospodarczych/
obsługa prawna małych firm
Z pomocy naszej kancelarii adwokackiej mogą korzystać podmioty gospodarcze. W skład realizowanych zadań wchodzi obsługa prawna małych firm. Obejmuje ona m.in. rejestrację spółek, sporządzanie umów i regulaminów oraz prowadzenie negocjacji. Zajmujemy się również windykacją należności. Ponadto reprezentujemy przedsiębiorców przed sądami.

www: https://chmurski.com.pl/kredyty-frankowe-kancelaria-warszawa/
Kredyty we frankach pozew zbiorowy
Nasza kancelaria oferuje wsparcie dla osób, które zdecydowały się na kredyty we frankach. Pozew zbiorowy to nie zawsze najlepsze rozwiązanie, ale nasi prawnicy uważnie przyjrzą się każdej sprawie i doradzą w objęciu strategii. Na naszej stronie widnieje również lista instytucji finansowych (w tym banków i towarzystw ubezpieczeń), z których usług korzystali nasi poprzedni Klienci.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: