Doradzanie i prawo

www: http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/
Komornik Sądowy Michał Popiel
Michał Popiel jako Komornik Sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, pozostaje w mocy wykonywania wszelkich przynależnych komornikowi obowiązków na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem tych, dotyczących egzekucji nieruchomości. Sprawdź również aktualnie zaplanowane licytacje ruchomości.

www: http://bdtviken.pl/firma/uslugi/zalozenie-firmy-w-norwegii
Działalność gospodarcza Norwegia
Doświadczona i ceniona w branży firma rachunkowo-konsultingowa BDT Viken pomaga osobom prowadzącym działalność gospodarczą w Norwegii w prowadzeniu szeroko pojętej księgowości, począwszy od asysty przy zakładaniu firmy, kończąc na pomocy w rozliczeniu podatku, czy też uzyskania jego zwrotu. Żeby świadczyć jak najlepsze usługi zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych księgowych oraz rewidentów posiadających imponującą wiedzę z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego. Nasi pracownicy znają również biegle norweski, dzięki czemu nasza pomoc jest naprawdę efektywna.

www: http://chemiczneczyszczenie.pl/sprzedaz-preparatow/
Preparaty do urządzeń przemysłowych
W naszej ofercie znajdują się m.in. specjalistyczne preparaty do urządzeń przemysłowych. Pomagają one utrzymać ich czystość i usunąć zalegające odpady, jak np. kamień wodny lub kotłowy. Dzięki nim bardzo łatwo poradzić sobie nawet z trudnymi zanieczyszczeniami. Środki nadają się do maszyn m.in. ze stali ocynkowanej, nierdzewnej, żeliwnych, aluminiowych czy tytanowych.

www: http://www.kancelaria-jgbsp.pl/
Radca prawny
Umowy, spółki, windykacja sądowa, a także kwestie związane z bankowością, obowiązkami pracodawcy i pracowników oraz sprawami cywilnymi to specjalizacje pracowników kancelarii. Radca prawny udzieli porady, pomoże przy fuzjach i przekształceniach spółek oraz sprzedaży akcji. Weźmie też udział w mediacjach i arbitrażu.

www: http://www.komornikkostrzyn.pl/
Komornik
Polskie prawo zezwala na zakup nieruchomości lub przedmiotu dłużnika na oficjalnej licytacji, przeprowadzonej przez stosowny organ władzy sądowniczej. Komornik ze Słubic Włodzimierz Raczewski także zajmuje się organizowaniem tego typu przetargów oraz innych czynności egzekucyjnych. Jego działalność obejmuje również miasto Kostrzyn nad Odrą oraz gminy Górzyca i Rzepin. Skontaktuj się osobiście, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

www: https://adwokat-topczewska.pl/obsluga-podmiotow-gospodarczych/
obsługa prawna małych firm
Z pomocy naszej kancelarii adwokackiej mogą korzystać podmioty gospodarcze. W skład realizowanych zadań wchodzi obsługa prawna małych firm. Obejmuje ona m.in. rejestrację spółek, sporządzanie umów i regulaminów oraz prowadzenie negocjacji. Zajmujemy się również windykacją należności. Ponadto reprezentujemy przedsiębiorców przed sądami.

www: http://www.grenda.com.pl/
Kancelaria rzecznika patentowego
Na szczęście świadomość znaczenia ochrony własności intelektualnej jest coraz większa. Zwracamy uwagę na zastrzeżenie znaków towarowych czy też praw autorskich. W ten sposób nie tylko można budować swoją markę i pozycję na rynku, ale również bronić się przeciw zagraniom nieuczciwej konkurencji. Kancelaria rzecznika patentowego Grenda zajmuje się doradztwem prawnym, a także reprezentacją Klienta w tym zakresie. Szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług znajdują się na stronie internetowej.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: