Doradzanie i prawo

www: http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/
Komornik Sądowy Michał Popiel
Michał Popiel jako Komornik Sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, pozostaje w mocy wykonywania wszelkich przynależnych komornikowi obowiązków na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem tych, dotyczących egzekucji nieruchomości. Sprawdź również aktualnie zaplanowane licytacje ruchomości.

www: http://kancelaria-tobolewska.pl/
Kancelaria prawna Bydgoszcz
Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska mieszcząca się w Bydgoszczy specjalizuje się w prawie cywilnym rodzinnym, opiekuńczym oraz prawnym. Prowadzimy również obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorców. Udzielamy pomocy w postępowaniu przygotowawczym, sądowym oraz wykonawczym w charakterze obrońcy i pełnomocnika.

www: http://adwokat-kaszynska.pl/
adwokat rodzinny
Tego typu sprawy nigdy nie należą do łatwych, szczególnie jeśli przedmiotem postępowania i wyjaśniania przed sądem są małoletni, będący dziećmi stron sprawy. Barbara Kaszyńska to adwokat rodzinny z Gdyni, który zajmuje się prowadzeniem spraw rozwodowych. W ich trakcie w imieniu mojego klienta ustalam takie kwestie jak opieka nad małoletnimi, wysokość świadczeń alimentacyjnych, czy też kwestia ustalenia podziału majątkowego. Staram się aby towarzyszące sprawie emocje nie przeniosły się na sale sądową.

www: http://bdtviken.pl/
Działalność gospodarcza w Norwegii
Doświadczona i ceniona w branży firma rachunkowo-konsultingowa BDT Viken pomaga osobom prowadzącym działalność gospodarczą w Norwegii w prowadzeniu szeroko pojętej księgowości, począwszy od asysty przy zakładaniu firmy, kończąc na pomocy w rozliczeniu podatku, czy też uzyskania jego zwrotu. Żeby świadczyć jak najlepsze usługi zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych księgowych oraz rewidentów posiadających imponującą wiedzę z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego. Nasi pracownicy znają również biegle norweski, dzięki czemu nasza pomoc jest naprawdę efektywna.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: