Doradzanie i prawo

www: http://www.bydgoszcz7.komornik.pl/
Komornik Sądowy Michał Popiel
Michał Popiel jako Komornik Sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, pozostaje w mocy wykonywania wszelkich przynależnych komornikowi obowiązków na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem tych, dotyczących egzekucji nieruchomości. Sprawdź również aktualnie zaplanowane licytacje ruchomości.

www: http://kancelaria-tobolewska.pl/
Kancelaria prawna Bydgoszcz
Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska mieszcząca się w Bydgoszczy specjalizuje się w prawie cywilnym rodzinnym, opiekuńczym oraz prawnym. Prowadzimy również obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorców. Udzielamy pomocy w postępowaniu przygotowawczym, sądowym oraz wykonawczym w charakterze obrońcy i pełnomocnika.

www: http://bdtviken.pl/firma/uslugi/zalozenie-firmy-w-norwegii
Działalność gospodarcza Norwegia
Doświadczona i ceniona w branży firma rachunkowo-konsultingowa BDT Viken pomaga osobom prowadzącym działalność gospodarczą w Norwegii w prowadzeniu szeroko pojętej księgowości, począwszy od asysty przy zakładaniu firmy, kończąc na pomocy w rozliczeniu podatku, czy też uzyskania jego zwrotu. Żeby świadczyć jak najlepsze usługi zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych księgowych oraz rewidentów posiadających imponującą wiedzę z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego. Nasi pracownicy znają również biegle norweski, dzięki czemu nasza pomoc jest naprawdę efektywna.

www: http://chemiczneczyszczenie.pl/sprzedaz-preparatow/
Preparaty do urządzeń przemysłowych
W naszej ofercie znajdują się m.in. specjalistyczne preparaty do urządzeń przemysłowych. Pomagają one utrzymać ich czystość i usunąć zalegające odpady, jak np. kamień wodny lub kotłowy. Dzięki nim bardzo łatwo poradzić sobie nawet z trudnymi zanieczyszczeniami. Środki nadają się do maszyn m.in. ze stali ocynkowanej, nierdzewnej, żeliwnych, aluminiowych czy tytanowych.

www: http://www.kancelaria-jgbsp.pl/
Radca prawny
Umowy, spółki, windykacja sądowa, a także kwestie związane z bankowością, obowiązkami pracodawcy i pracowników oraz sprawami cywilnymi to specjalizacje pracowników kancelarii. Radca prawny udzieli porady, pomoże przy fuzjach i przekształceniach spółek oraz sprzedaży akcji. Weźmie też udział w mediacjach i arbitrażu.

www: http://www.kpm-kancelaria.pl/
Kancelaria prawna Wałbrzych
Pomagamy w przybliżaniu tematyki spod znaku Temidy na terenie województwa dolnośląskiego. Nasza kancelaria prawna doradza mieszkańcom Wałbrzycha w ogłaszaniu upadłości konsumenckiej, odzyskiwaniu przez spadkobierców środków zgromadzonych na Otwartych Funduszach Emerytalnych. Ponadto sporządzamy pisma procesowe i reprezentujemy w postępowaniach sądowych.

www: https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz.pl/
Kancelaria notariusza Bydgoszcz
W ramach świadczonych przez nas usług, zajmujemy się spisywaniem protokołów, przygotowywaniem poświadczeń oraz sporządzaniem protestów weksli i czeków. Nasza bydgoska kancelaria oferuje swoim klientom pomoc doświadczonego notariusza. Czuwamy nad tym, aby interesy naszych klientów były odpowiednio zabezpieczone.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: