Doradzanie i prawo

www: https://bydgoszcz7.komornik.pl/
Komornik Sądowy Michał Popiel
Michał Popiel jako Komornik Sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, pozostaje w mocy wykonywania wszelkich przynależnych komornikowi obowiązków na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem tych, dotyczących egzekucji nieruchomości. Sprawdź również aktualnie zaplanowane licytacje ruchomości.

www: http://bdtviken.pl/firma/uslugi/zalozenie-firmy-w-norwegii
Działalność gospodarcza Norwegia
Doświadczona i ceniona w branży firma rachunkowo-konsultingowa BDT Viken pomaga osobom prowadzącym działalność gospodarczą w Norwegii w prowadzeniu szeroko pojętej księgowości, począwszy od asysty przy zakładaniu firmy, kończąc na pomocy w rozliczeniu podatku, czy też uzyskania jego zwrotu. Żeby świadczyć jak najlepsze usługi zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych księgowych oraz rewidentów posiadających imponującą wiedzę z zakresu prawa pracy oraz prawa podatkowego. Nasi pracownicy znają również biegle norweski, dzięki czemu nasza pomoc jest naprawdę efektywna.

www: https://notariusz.bydgoszcz.eu/
Biuro notarialne
Prowadzę kancelarię, w której świadczę pomoc prawną dla firm i osób prywatnych. Biuro notarialne mieści się w Bydgoszczy. W ramach mojej pracy zajmuję się m.in. sporządzaniem i odczytywaniem testamentów czy darowizn. Tworzę i spisuję dokumenty urzędowe. Mogę wykonać poświadczenie własnoręczności podpisu.

www: http://www.elizakuna.pl/
adwokat rodzinny
Doświadczony, profesjonalny, niezawodny adwokat rodzinny na terenie Warszawy. W naszej kancelarii pracują doskonali specjaliści w swojej branży, którzy dbają o spełnienie oczekiwań wszystkich klientów. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że sprostamy Twoim oczekiwaniom pod każdym względem. Jesteśmy dumni, że najlepsi specjaliści pracują właśnie u nas - jeżeli chcesz mieć pewność, że o Twoje sprawy zadba osoba obdarzona wysokimi kwalifikacjami, znajdziesz ją właśnie u nas. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: https://pralniacombinath.pl/
Pralnia Toruń
Nasza firma działa od wielu lat. Podejmiemy się prania wodnego bielizny pościelowej, gastronomicznej i odzieży roboczej. Nasza pralnia działa w Toruniu. Oferta naszej firmy kierowana jest do osób, które cenią profesjonalizm i dobrą jakość wykonywanych usług. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: