Nieruchomości i budowa

www: http://sofath.pl/
ogrzewanie pompa ciepła
W naszym asortymencie znajdziecie nowoczesne rozwiązania, pozwalające na zachowanie ich ekonomicznego i ekologicznego działania. Przygotowane przez nas zostały liczne urządzenia, stosowane do ogrzewania danych powierzchni, pomieszczeń. Znajdziecie w naszej ofercie między innymi wydajną pompę ciepła. Dzięki jej wykorzystaniu możliwe jest korzystanie z alternatywnych, odnawialnych źródeł energii w Waszych domach czy budynkach firmowych. Gwarantujemy Wam fachowe doradztwo oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

www: http://www.blastrac.pl/
szlifowanie betonu
Przedstawiamy urządzenia do szlifowania Betonu Blastrac Polska. Wyposażamy zakłady przemysłowe w najwyższej jakości tarcze diamentowe, urządzenia do obrabiania twardych tworzyw, frezarki asfaltowe, śrutownice do betonu, odkurzacze przemysłowe i wiele innych. Dzięki zastosowaniu naszych urządzeń o wysokiej mocy i wydajności można bez problemu wykonać zagłębienia pod instalacje, montaż i inne prace. Szlifowanie pozwala na redukcję wyżłobień i niedoskonałości na powierzchni, usunięcie gumy z oznakowania pasów itp.

www: http://www.denovo.com.pl/folie-przeciwsloneczne/
folie przyciemniające
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Denovo, która dostarcza nowoczesne folie przyciemniające, przeznaczone na szyby wszelkiego typu, zarówno w samochodach, jak i budynkach. Chronią one wnętrza przed szkodliwymi promieniami UV oraz przegrzaniem wnętrz, przyczyniając się tym samym do mniejszych kosztów za klimatyzację.

www: http://www.chata-staropolska.com/
Domy z bali pod klucz
W całej Europie stają się co raz bardziej popularne domy z bali pod klucz. Wiadome było to, że tego typu trend zawita również w Polsce. Dzięki firmie Chata Staropolska - doświadczonemu przedsiębiorcy z branży budowlanej, projekty oraz inwestycje tej firmy są zawsze pewnym zakupem. Gorąco polecam zapoznać się z oferta domów drewnianych tej firmy!

www: http://www.soleopv.pl/mikroinstalacje/
Mikroinstalacja
Mikroinstalacje to urządzenia, które najczęściej kojarzone są z kalkulatorami działającymi w oparciu o promieniowanie słoneczne, jednak takie baterie słoneczne mogą dziś stanowić ważny element ograniczający wydatki w domu na energię elektryczną. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą kolektorów i baterii słonecznych!

www: http://www.radwind.com/
montaż urządzeń dźwigowych
Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań dla sprawnego działania Twojego przedsiębiorstwa, zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością. Firma Radwind oferuje montaż urządzeń dźwigowych oraz ich profesjonalny serwis. Nasza praca łączy w sobie profesjonalizm, innowacje oraz zaangażowanie. Wyposażamy szpitale, budynki komercyjne, a także nieruchomości przemysłowe czy przeznaczone do użytkowania publicznego oraz mieszkalnego. Posiadamy funkcjonalne platformy handlowe, a także schody ruchome i mechanizmy dla osób niepełnosprawnych.

www: http://www.schodosystem.com.pl/schody_dywanowe.php
Schody dywanowe
Na stronie internetowej naszej firmy znajdą Państwo informacje oraz portfolio przedstawiające dotychczasowe realizacje, które wykonaliśmy. Wśród rozwiązań, które najczęściej proponujemy, znajdują się funkcjonalne oraz nowoczesne, gięte schody dywanowe. Świetnie się prezentują i nie zajmują dużej ilości miejsca.

www: http://www.archideo.pl/
Pracownia architektoniczna
Nasza pracownia architektoniczna Archideo to miejsce, w której zatrudnieni są specjaliści w dziedzinie projektowania. Robimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom wszystkich wymagających klientów, dlatego przygotowując projekty dokładnie wsłuchujemy się w ich oczekiwania, by następnie przystąpić do ich wykonania. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się, że współpraca z nami będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonująca. Więcej informacji na temat możliwości współpracy czeka na Ciebie na naszej stronie - zachęcamy do jej odwiedzin.

www: http://www.multinieruchomosci.pl/
agencja nieruchomości szczecin
Szukasz domu na sprzedaż w Szczecinie? W takim razie skontaktuj się z nami! Proponujemy szeroką gamę fantastycznych rozwiązań, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania oraz wymagania! Oferowane przez nas domy na sprzedaż to atrakcyjna cena oraz różnorodna przestrzeń - wybierz odpowiednie parametry dla siebie!

www: http://www.pompownie.com.pl/produkty-i-us321ugi.html
pompownie ścieków
Odprowadzanie nieczystości z gospodarstwa domowego, czy też zakładu przemysłowego jest bardzo ważne. Zdarza się jednak, iż z różnych przyczyn nie jest możliwe podłączenie posesji do systemu kanalizacji sanitarnej. Wówczas należy sięgnąć po niestandardowe rozwiązania, jakimi są przepompownie ścieków. Firma INWAP to doświadczony producent tego typu instalacji z Brzegu. W naszym asortymencie posiadamy szeroką ofertę urządzeń, zarówno o charakterze przydomowym, jak i też przemysłowym, zdolnych do obsługi osiedla mieszkaniowego czy wsi.

www: http://www.gama-plastic.pl/przepompownie-sciekow
Przepompownie ścieków
Nasza firma proponuje Ci także inne nowoczesne przepompownie ścieków, które powinny znaleźć się w Twoim domu. Jeśli postawiłeś go w terenie trudno dostępnym lub na osiedlu, gdzie nie ma jeszcze kanalizacji powinieneś zaopatrzyć się urządzenie, jakim są różnego typu ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Biologiczne oczyszczalnie nieobecnie produkowane to jedyne rozsądne wyjście w takich przypadkach.

www: http://technometal.pl/produkty/blacha-perforowana,2,210
Perforowane blachy
Wiele firm budowlanych podejmuje się sprzedaży trwałych materiałów. Zapominają jednak o tym, że rozmaite inwestycje generują zróżnicowane potrzeby związane zarówno z elastycznością, trwałością, jak i przede wszystkim z kształtem materiałów. Jednak nasz sklep stanowi uzupełnienie dla tych z państwa, których potrzeby inwestycyjne są nietypowe. Dysponujemy nie tylko standardowymi siatkami budowlanymi, ale również szerokim wyborem blachy perforowanej. Dostępna jest zarówno w wariantach z oczkami okrągłymi, jak i kwadratowymi.

www: http://www.drozapol.pl/pl/oferta/wyroby-hutnicze/profile-zamkniete
profile stalowe
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości wyrobów hutniczych, charakteryzujących się trwałością oraz odpornością na przeciążenia i różnego rodzaju uszkodzenia. Polecamy między innymi prostokątne profile stalowe, a wśród nich modele kwadratowe, prostokątne oraz okrągłe w atrakcyjnych cenach.

www: http://armat.pl/system-sciana/folia-kubelkowa-fundamentowa-pionowa
Folia kubełkowa
Jest to idealny materiał do użytku w ścianach fundamentowych oraz piwniczych. Proponujemy solidną folię kubełkową stworzoną z polietylenu HDPE i dostępną w różnych wersjach pod względem szerokości. Używanie tego typu produktu gwarantuje, że warstwa hydroizolacyjna w tych ścianach nie będzie narażona na żadne uszkodzenia mechaniczne, a przez to posłuży przez o wiele dłuższy czas. Dodatkowo, gwarantuje lepszą izolację oraz wentylację. Materiał ten jest dostępny w kolorze czarnym i jest prosty w układaniu.

www: http://portierge.pl/
Drzwi Warszawa
Jeżeli szukają Państwo solidnych drzwi w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Portierge. W naszym asortymencie znajduje się ogromny wybór stolarki otworowej, pozwalającej na wyposażenie każdego budynku. Zapewniamy wyjątkowo korzystne ceny, które z pewnością spełnią oczekiwania Klientów.

www: http://integreen.pl/
Mikroinstalacje fotowoltaiczne
Nowoczesne rozwiązania pozwalają na zmniejszanie kosztów związanych z utrzymywaniem i eksploatacją domów. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest zachowanie także zrównoważonego działania obiektów. Mikroinstalacje fotowoltaiczne nie wpływają bowiem negatywnie na otaczające Was środowisko naturalne, ludzki organizm etc. Stanowią one odnawialne źródła energii, pozwalające na korzystanie z naturalnych zasobów. Nasze ogniwa pozwolą Wam zadbać o niższe rachunki oraz ekologię środowiska.

www: http://www.slusarstwocaro.pl/schody-stalowe.php
Schody
Firma ŚLUSARSTWO zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości konstrukcji ze metali nierdzewnych oraz kwasówki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi schody stalowe, charakteryzujące się nie tylko solidnością wykonania oraz trwałością, ale również wysokimi walorami estetycznymi. Tworzymy konstrukcje w szerokiej gamie kształtów oraz rozmiarów. Polecamy również balustrady oraz inne elementy zabezpieczające, ocynkowane i pomalowane proszkowo. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe oraz szybką realizację zlecenia.

www: http://www.minex.szczecin.pl/
Roboty ziemne Szczecin
Dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu, w jaki wyposażona jest firma Minex nawet najbardziej skomplikowane rozbiórki i wyburzenia nie będą stanowiły żadnego problemu. Roboty ziemne fachowcy ze Szczecina z przeszło 20-letnim doświadczeniem wykonują przy pomocy nowoczesnych koparek gąsienicowych, spychaczy czy aut samowyładowczych.

www: https://prosave.pl/produkty/ochrona-glowy/helmy-ochronne,2,33
Kaski ochronne
Kaski ochronne - nosić je powinien każdy robotnik, żeby chronić głowę. Zawsze coś może spaść. Na coś ostrego można nadepnąć. I skaleczenie gotowe, dlatego trzeba zadbać o odpowiednie obuwie ochronne robocze. Za swoich pracowników pracodawca musi ponosić odpowiedzialność. Dlatego żeby uniknąć ewentualnych nieszczęśliwych wypadków powinien zapewnić swoim ludziom obuwie i kaski ochronne.

www: http://www.multibond.pl/
Kleje przemyslowe
Oferujemy ponad 400 produktów chemicznych do zastosowania profesjonalnego. Polecamy kleje przemysłowe, smary, uszczelniacze, środki odtłuszczające, środki antykorozyjne, rozpuszczalniki, środki do pielęgnacji rąk (BHP) i wiele innych. Lista punktów dystrybucji dostępna jest na naszej stronie internetowej.

www: http://alusplus.pl/akcesoria-malarskie/
Artykuły malarskie Wadowice
Zapraszamy do naszego sklepu, w którym oferujemy najwyższej jakości artykuły malarskie w Wadowicach. Jesteśmy dystrybutorem firmowych wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Oferujemy farby, bejce, lakiery, rozpuszczalniki oraz akcesoria i przybory remontowo-budowlane. Tutaj znajdziesz wszystko do odświeżenia wnętrza.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: