Nieruchomości i budowa

www: https://denovo.com.pl/folie-przeciwsloneczne/
Montaż folii okiennej cena
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Denovo, która dostarcza nowoczesne folie przyciemniające oraz wiele innych, przeznaczone na szyby wszelkiego typu, zarówno w samochodach, jak i budynkach. Chronią one wnętrza przed szkodliwymi promieniami UV oraz przegrzaniem wnętrz, przyczyniając się tym samym do mniejszych kosztów za klimatyzację. Zapoznaj się z cenami folii okiennych!

www: https://www.schodosystem.com.pl/schody_dywanowe.php
Schody dywanowe
Na stronie internetowej naszej firmy znajdą Państwo informacje oraz portfolio przedstawiające dotychczasowe realizacje, które wykonaliśmy. Wśród rozwiązań, które najczęściej proponujemy, znajdują się funkcjonalne oraz nowoczesne, gięte schody dywanowe. Świetnie się prezentują i nie zajmują dużej ilości miejsca.

www: https://armat.pl/oferta/system-sciana/folia-fundamentowa-pionowa-kubelek/
Folia kubełkowa
Jest to idealny materiał do użytku w ścianach fundamentowych oraz piwniczych. Proponujemy solidną folię kubełkową stworzoną z polietylenu HDPE i dostępną w różnych wersjach pod względem szerokości. Używanie tego typu produktu gwarantuje, że warstwa hydroizolacyjna w tych ścianach nie będzie narażona na żadne uszkodzenia mechaniczne, a przez to posłuży przez o wiele dłuższy czas. Dodatkowo, gwarantuje lepszą izolację oraz wentylację. Materiał ten jest dostępny w kolorze czarnym i jest prosty w układaniu.

www: https://ester.home.pl/szlabany-i-systemy-parkingowe/szlabany-parkingowe/
Szlabany parkingowe
Najlepszym rozwiązaniem w ogrodzeniu i zabezpieczeniu różnych terenów są nasze szlabany parkingowe. To idealne rozwiązanie zarówno dla właścicieli galerii handlowych, czy prywatnych parkingów. Nasza oferta została dostosowana do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Staramy się zapewnić im najlepsze rozwiązania.

www: https://www.zwmdojnikowscy.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-panelowe/
Ogrodzenia panelowe
Oferowane przez naszą firmę ogrodzenia panelowe to nie tylko jeden model, ale cała kolekcja konstrukcji. Wybór konkretnej zależy zarówno od twoich preferencji estetycznych, jak i potencjału terenu, w którym powinny się one znaleźć. W naszym asortymencie są zarówno modele przetłaczane, proste, jak i ozdobne. Jako profesjonalni dystrybutorzy tego typu rozwiązań oferujemy reż wsparcie w trakcie montażu konstrukcji, który przebiega szybko i sprawnie. Każde rozwiązanie jest indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb.

www: https://hydromet.net.pl/
Pompy
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej propozycji naszej firmy obejmującej między innymi pompy głębinowe. W naszych katalogach produktów znajdują się również inne interesujące i godne polecenia produkty uznanych producentów. Polecamy zapoznanie się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego i stacjonarnego.

www: https://www.rusztowania-drabiny.com.pl/szalunki-stropowe-c-5.html
szalunki stropowe
Chcesz otrzymać szalunki wysokiej jakości - nasza oferta bez wątpienia Cię zainteresuje. Jesteśmy liderem w dziedzinie konstrukcji budowlanych. Dobrze znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak im sprostać. Dlatego wszystkie nasze szalunki są bezpieczne i stabilne, co zapewnia wydajną pracę na nich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze znalazło się w naszej propozycji, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy. Z pewnością znajdziesz tam coś, co Cię zainteresuje i pomoże Ci w wykonywaniu prac budowlanych.

www: https://www.pomosty-plywajace.info/
Pomosty rekreacyjne
Nasz zakład wyrobów metalowych w swojej ofercie posiada konstrukcje, które doskonale sprawdzają się na wodzie. Posiadamy różnego rodzaju pomosty rekreacyjne, które doskonale sprawdzą się na stawach, rzekach oraz innych zbiornikach. Mamy za sobą już kilkadziesiąt takich konstrukcji na terenie całego kraju

www: https://www.carbonkalisz.pl/asortyment-opalowy/
Ekogroszek workowany Kalisz
W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości ekogroszek workowany. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na oszczędnym ogrzewaniu różnego rodzaju pomieszczeń. Ekogroszek znalazł zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale również w indywidualnych jednostkach ogrzewania domu. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

www: https://s-t-p.pl/
Frezowanie betonu
Przygotowując naszą ofertę usługową uwzględniliśmy również konieczność przygotowania trudnych i wymagających zadań, takich jak np. frezowanie betonu. Jesteśmy przekonani, że działania te, wykonywane przez naszych specjalistów, nie tylko pozwolą usunąć pozostałości kleju, farb oraz innych tworzyw z betonowych bloków, ale również nie naruszą ich trwałości.

www: https://www.welded.pl/produkty/blachy-perforowane/nierdzewne,2,8
Nierdzewne blachy perforowane
Są stosunkowo giętkie, ale zarazem odporne na uszkodzenia. Nierdzewne blachy perforowane są wykorzystywane w budownictwie, przy wykańczaniu mieszkań czy hal produkcyjnych. W zależności od potrzeb mogą posłużyć za kratkę wentylacyjną czy element ogrodowy. Użycie materiału metalowego tego typu zagwarantuje stabilność całej konstrukcji.

www: https://hydroizolacje-slask.pl/
Hydroizolacja zbiorników
Nasza firma ma duże doświadczenie w kwestii uszczelniania przeróżnych systemów. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest hydroizolacja zbiorników. Przy użyciu renomowanych produktów jesteśmy w stanie sprawnie usunąć wszelkie wycieki. Dodatkowo zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie wzmacniania konstrukcji budynków.

www: https://pestar-karcher.pl/pl/c/Myjki-cisnieniowe/733
myjka Karcher
Maszyny czyszczące takie jak myjka Karcher, czy też odkurzacze przemysłowe i inne służą codziennie tysiącom użytkowników. Ich popularność wynika przede wszystkim z faktu, iż są to propozycje niezwykle wydajne i niezawodne. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem, które prowadzi dystrybucję sprzętu tego producenta.

www: https://www.mordaka.pl/
Producent kostki brukowej łódzkie
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi na naszej stronie internetowej wyrobami. Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka to producent kostki brukowej z woj. łódzkiego, który doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Tym samym, doskonale potrafi sprostać największym wyzwaniom. W naszym katalogu znajdują się wyroby wykonane z pełnowartościowego betonu. Dzięki temu, bardzo dobrze znoszą nawet bardzo duże obciążenia i na długo zachowują swój idealny wygląd. Odwiedź naszą stronę już dziś i zamów.

www: https://serwistal.pl/oferta/blachy-powlekane/
Blacha powlekana
Dzięki zastosowaniu najlepszych gatunkowo materiałów oraz wykorzystując w procesach produkcji doskonałej jakości sprzęty, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu blachę powlekaną, która może przybrać rozmaite kształty oraz wymiary. Dzięki temu, że jest ona odporna na korozję, sprawdza się w wykonywaniu zróżnicowanych konstrukcji zewnętrznych i spełnia oczekiwania użytkowników na przestrzeni wielu lat.

www: https://hurtowniasrodkowczystosci.pl/
środki czystości sklep internetowy
Nasza oficjalna strona www wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów, których branża nie pozwala na lekceważenie higieny pracy. Ze względu na rosnące potrzeby, związane z epidemią, oferujemy najwyższej jakości środki czystości. Sklep internetowy pozwoli na przeglądanie i dobieranie produktów według indywidualnych potrzeb.

www: https://disztung.com/blog/jak-przygotowac-taras-pod-kamienny-dywan/
Kamienny dywan
Nasz produkt charakteryzuje się przede wszystkim wygodą użytkowania jak i łatwością konserwacji. Kamienny dywan na taras nie tylko doskonale się prezentuje, ale również jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Ponadto odporny jest on na uszkodzenia mechaniczne. Nie trzeba się także obawiać żadnych deszczów, ponieważ specjalna struktura pozwala na swobodny przepływ wody przez powierzchnię posadzki.

www: https://piana-izolacja-slask.pl/izolacja-dachu/
Izolacja dachu pianką
Chcesz ochronić pomieszczenia swojego domu przed uciekaniem z nich ciepła oraz uszkodzeniami mechanicznymi? Zewnętrzna izolacja dachu pianką stanowi najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Wykorzystywany poliuretanowy materiał zapewnia skuteczną powłokę ochronną i odznacza się właściwościami ekologicznymi.

www: http://luxzawadzkie.com.pl/zakres-uslug.html
Pomiary oświetlenia
Od przygotowanie wyceny, przez sporządzenie planu działania i projekty, aż po przeprowadzenie analiz i badań oraz stworzenie dokumentacji. Nasza firma z Zawadzkiego wykonuje pomiary oświetlenia, wyłączników różnicowo-prądowych, kabli energetycznych i wielu innych urządzeń oraz elementów instalacji elektrycznej. Wieloletnie doświadczenie z zakresu automatyki budynkowej pozwala firmie wykonać niezbędne przeglądy budowlane, czy też realizować nadzór budowlany. Sprawdź pełen zakres usług i jak cześtoi należy je przeprowadzać!

www: https://scalio.pl/
firma budowlana wielkopolskie
Zapraszamy do sprawdzenia oferty, jaką proponujemy w naszej firmie budowlanej, działającej między innymi na terenie Wielkopolski. W ramach naszych działań, zajmujemy się między innymi realizacją inwestycji w zakresie deweloperki, rewitalizacji obiektów, a także funkcjonujemy jako generalny wykonawca.

www: https://einstel.pl/wklady-kominowe
Wkłady kominowe
Uniknięcie osiadania się spalin oraz innego rodzaju zanieczyszczeń w systemie ich odprowadzania jest istotne ze względu na utrzymanie jego prawidłowego działania. W tym celu wykorzystywane są wkłady kominowe - modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się niezawodnością, łatwym montażem oraz doskonałą wentylacją.

www: https://andgaraze.pl/
Garaże Śląsk
Skorzystaj z naszej nowej oferty na garaże blaszane tynkowane z trójwarstwowym dachem. Takie rozwiązanie znacznie redukuje utratę ciepła, zmniejsza poziom hałasu podczas opadów, nie pozwala na skraplanie i znacznie ogranicza nagrzewanie wewnątrz pomieszczenia. Działalność firmy AND sięga daleko poza Śląsk, dlatego skontaktuj się z nami z dowolnego miejsca Polski.

www: https://geo2000.pl/oferta/geologia-inzynierska
dozór geologiczny
Głównym profilem naszej działalności jest dozór geologiczny. Polega on między innymi na określaniu warunków wodno-gruntowych, które są niezbędne w procesie budowy obiektów mieszkalnych czy usługowych. Specjalizujemy się między innymi w tworzeniu projektów. Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych obowiązków służbowych.

www: https://geoenergy.pl/
odnawialne źródła energii
Ekologia coraz mocniej wkracza również w branżę budowlaną poprzez różnorodne rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii i nie tylko. Pompy ciepła są jednym z częściej wybieranych rozwiązań z uwagi na ich niezawodność, a także wysoką wydajność. Ich zastosowanie obejmuje nie tylko domy prywatne, ale także budynki o innym charakterze. Dowiedz się więcej na temat ekologicznych i jednocześnie oszczędnych rozwiązań z tego zakresu na stronie internetowej ich producenta.

www: https://bazet-serwis.pl/rusztowania/
Sprzedaż rusztowań
Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy realizują inwestycje budowlane oraz poszukują sprzętu niezbędnego w trakcie przeprowadzania prac. Bazet to wypożyczalnia a zarazem sklep działający w Warszawie i okolicach, doskonale rozumiejący potrzeby Klientów i dostarczająca niezawodne rozwiązania. Prowadzimy wynajem, a także sprzedaż rusztowań elewacyjnych i modułowych. Stabilne i bezpieczne, idealnie sprawdzą się w swojej roli.

www: https://siatmet.pl/systemy-ogrodzeniowe
systemy ogrodzeniowe
Produkujemy systemy ogrodzeniowe w wielu ciekawych wariantach. Nasze produkty zajmują zastosowanie przy obiektach sportowych, jako element stosowany także w sadownictwie, uprawie roślin, hodowli inwentarza. Nasze wyroby powstają na bazie wysokiej jakości materiałów, wyjątkowo mocnych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych.

www: https://budownictwowdrewnierusnak.pl/
Domy ekologiczne
Obecnie ekologiczne domy z bali drewnianych stają się coraz popularniejsze. Dzieje się tak niewątpliwie z potrzeby powrotu do natury oraz niezwykłej estetyki, na jaką pozwala zastosowanie naturalnego surowca. Budynki tego typu posiadają jednak także wiele innych zalet - są bezpieczne dla mieszkańców, zapewniają zdrowy mikroklimat we wnętrzach, są także wysoce energooszczędne i niedrogie. Nasza firma zajmuje się budową tego typu konstrukcji, wykorzystując do tego celu najlepszy surowiec.

www: http://murgrabia.eu/frezowanie/
Frezowanie poliwęglanu
Szukasz fachowców, którzy specjalizują się w obróbce tworzyw sztucznych? Sprawdź ofertę naszej firmy Murgrabia - oferujemy usługi między innymi frezowania płyt plexi, PCV, poliwęglanowych oraz innych materiałów. Wykorzystujemy profesjonalny ploter, który pozwala nam na precyzyjne wykonanie każdego elementu. Posiadamy doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy, co pozwala nam na realizację każdego zlecenia i spełnienie oczekiwań każdego Klienta. Zapewniamy profesjonalizm i terminowość, a także korzystne ceny.

www: https://landowscy-nieruchomosci.pl/
Nieruchomości na sprzedaż
Nasza firma oferuje różnego rodzaju nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. Proponujemy obiekty biurowe, mieszkaniowe, przemysłowo-magazynowe, a także działki pod zabudowę jednorodzinną oraz inwestycyjne. Na naszej stronie dostępne są szczegółowo opisane lokale zróżnicowane pod względem powierzchni oraz lokalizacji.

www: https://drubber.pl/pl/c/Chemia-gospodarcza/134
Chemia do sprzątania
Naszą specjalnością poza uszczelkami jest profesjonalna chemia do sprzątania. Oferujemy rozwiązania produktowe, które umożliwiają wyczyszczenie każdego rodzaju nawierzchni. Oferujemy preparaty skuteczne i wydajne. Gwarantujemy skuteczność działania naszej chemii profesjonalnej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy.

www: https://www.ekombig.pl/21-sufity-podwieszane
półka sufitowa na oświetlenie led
Dobrze dobrana iluminacja nadaje szlifu i elegancji każdemu pomieszczeniu. Półka sufitowa na oświetlenie led to niezbędny element domu, w którym strop ma oczarowywać mieszkańców swoim blaskiem. W naszej ofercie wybrać możesz produkty dodatkowo impregnowane, ognioochronne oraz o podwyższonej twardości. Wykończ swój dom z pomocą błysku.

www: https://www.rabdom.pl/pl/producer/Beckers/27
Farby Beckers
W naszym asortymencie znajdą Państwo farby różnych typów do najróżniejszych zastosowań od firmy Beckers. Szeroki wybór spośród emalii do drewna i metali, jak również bogata paleta kolorów do ścian i sufitów zaspokoi potrzeby każdego klienta. Dzięki sprzedawanym przez nas produktom Państwa wnętrza nabiorą niebanalnego klimatu.

www: https://www.bramybilski.pl/bramy-aluminiowe/
Bramy aluminiowe na wymiar
W naszym asortymencie znają Państwo stylowe ogrodzenia pasujące do nowoczesnej architektury. Idealnym ich dopełnieniem są bramy aluminiowe przesuwne. Mocowanie na jezdnej szynie umożliwia otwarcie na nawet bardzo dużą szerokość. Kolejną ich zaletą jest konstrukcja samonośna utrzymywana przeciwwagą - dzięki temu otwarcie przebiega płynnie o każdej porze roku.

www: https://holidevelopment.pl/inwestycja/mickiewicza-12-kielce/
Mieszkania w kamienicy Kielce
Oferujemy Państwu mieszkanie w kamienicy w Kielcach. Rozsądne ceny oraz duży wybór lokali sprawią, że z całą pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Spiesz się! Zostały ostatnie wolne mieszkania w kamienicy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Kamienica przy parku - Twoje miejsce w centrum Poznania.

www: https://kanister-unipak.pl/
pojemniki plastikowe z kranikiem
W ofercie naszego sklepu znajdziesz funkcjonalne kanistry i butelki z tworzyw sztucznych, przystosowane do potrzeb branży spożywczej lub chemicznej. Nasze pojemniki plastikowe z kranikiem nadają się do przechowywania produktów spożywczych, cieczy oraz materiałów niebezpiecznych w postaci odpadów medycznych.

www: http://met-so.pl/oferta.html
Podstawa słupa
Poszukujesz solidnych części metalowych, które wykorzystasz w branży meblarskiej, przemysłowej czy budowlanej? W ofercie naszego sklepu znajdziesz takie produkty, jak podstawa słupa, zawias puszkowy, narożniki okienne czy pantografy. Produkujemy je w naszej firmie już od 25 lat i dostarczamy Klientom na terenie całego kraju.

www: https://citylights-nieruchomosci.pl/
Mieszkania na sprzedaż
Nasza firma działa w miejscowości Jawor. Jesteśmy specjalistami od obrotu nieruchomościami. Jeśli poszukujesz mieszkania na sprzedaż to koniecznie skontaktuj się z nami. Posiadamy ogromną bazę wspaniałych lokali. Pomożemy Ci również wynająć ciekawe, dogodnie usytuowane lokale usługowe. Nasza oferta cieszy się ogromną popularnością ze względu na najwyższą jakość naszych usług oraz ich przystępne ceny. Więcej informacji możesz uzyskać odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

www: https://fi100.pl/pl/c/Weze-PCV/33
Węże PCV do wody
Potrzebujesz wytrzymałego sprzętu do swobodnego przesyłu wody? W takiej sytuacji przydatne mogą się okazać węże PCV. Tworzywo gwarantuje odporność na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych - w przypadku warstwy zewnętrznej - oraz gorącej wody - w przypadku warstwy wewnętrznej. W ofercie dostępne modele o różnych średnicach, niektóre z nich są dodatkowo wzmocnione.

www: http://rokad.pl/plyty-z-polipropylenu-PP
polipropylen
Płyty polipropylenowe wykonane są z trwałych i żaroodpornych materiałów. Płyty polipropylenowe są idealne do wielu zastosowań przemysłowych, w tym do izolacji, produktów elektrycznych i motoryzacyjnych. Jest również używany jako materiał opakowaniowy, ponieważ jest odporny na wilgoć i może być poddany recyklingowi.

www: https://prime-living.pl/
Biuro nieruchomości
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz kupna mieszkań, domów, działek i obiektów użytkowych na terenie Wrocławia i okolic. Jako biuro nieruchomości świadczymy również pomoc notarialną i prawną, a także pośrednictwo kredytowe. Możesz nam też powierzyć zarządzanie swoim mieszkaniem. Znajdziemy najemców, zadbamy o formalności i zajmiemy się obsługą najmu. Wyręczymy Cię w monitorowaniu płatności oraz stanu technicznego lokalu, itp. Pomagamy także w zorganizowaniu przeprowadzek.

www: https://niveltop.pl/101-lasery-krzyzowe-i-360
Lasery budowlane
Oferujemy nowoczesny oraz precyzyjny sprzęt geodezyjny. Sprzedajemy lasery budowlane, które posiadają wiązki w kolorze niebieskim, czerwonym oraz zielonym, dzięki którym będą znacznie bardziej widzialne niż inne urządzenia. Dzięki użyciu elektronicznego kompensatora zredukowane do minimum zostały niedokładności poziomu płaszczyzny.

www: https://intersprzet.pl/firm-pol-1598964999-HUSQVARNA.html
Husqvarna sklep
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo propozycje cenowe nowoczesnych urządzeń marki Husqvarna. Jakość tych produktów została doceniona przez wielu użytkowników na całym świecie. Nowoczesne technologie i niezawodność wpływają jednak znacznie na ceny tych produktów. Jeśli chcesz kupić jakiekolwiek urządzenie skorzystaj z naszego sklepu i znajdź najatrakcyjniejsze cenowo produkty.

www: http://sippanelpolska.pl/budowa-domow/
Energooszczędny dom
Energooszczędny dom z płyt SIP spełni Państwa oczekiwania jakościowe i cenowe. Nasza firma wybuduje dla Państwa w ekspresowym tempie solidny, energooszczędny dom, który będzie dodatkowo bardzo piękny. Jeśli więc cenią sobie Państwo rzetelność oraz doświadczenie, a zarazem marzą Państwo o własnym domu, to warto zapoznać się z naszą ofertą.

www: https://tradaoze.pl/dotacje/
Dotacje do fotowoltaiki
Doskonale wiemy, że inwestycja, jaką są panele słoneczne, może stanowić niemałe obciążenie dla budżetu. Na szczęście zielony prąd szybko się może zwrócić. Dodatkowo można liczyć na dotacje na fotowoltaikę, co wynika z programów państwowych, a także ulg podatkowych. Chociaż zarówno instalacje pozwalające na pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca nie są tanie, to jednak wiele rządów, w tym Polski, decyduje się na wspieranie tych osób, które decydują się na ich założenie. Podyktowane jest to kwestiami zasad ochrony środowiska.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: