Szkoły prywatne, usługi dla dzieci

www: https://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-wielofunkcyjne_k_55.html
Wózki 3w1
Każdy maluch powinien przebywać na świeżym powietrzu już od swoich pierwszych dni. Niezbędne są do tego niezbędne akcesoria, które zapewnią maluchowi bezpieczeństwo, a rodzicom wygodne użytkowanie. Entliczek Pentliczek to sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada wielofunkcyjne wózki 3w1, czyli spacerówkę, nosidełko oraz gondolę w jednym.

www: http://www.megamocnisuchanino.pl/
Prywatne przedszkole MegaMocni
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez gdańską placówkę niepubliczną MegaMocni. Nasze prywatne przedszkole artystyczno-logopedyczne to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego wychowanka, wykwalifikowana kadra oraz ciekawa oferta zajęć dodatkowych. Zapraszamy rodziców z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych, które wymagają profesjonalnej terapii logopedycznej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo aktualny cennik oraz galerię. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: