Przyjemności, Wakacje

www: http://www.skycamp.pl/pl/szkolenie-aff/
kurs spadochronowy
Chcesz zrobić pierwszy krok do rozpoczęcia podniebnej przygody? Zapisz się na nasz kurs spadochronowy, na którym od podstaw nauczymy Cię techniki swobodnego spadania i bezpiecznego lądowania. W Sky Camp nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia ani zaświadczeń medycznych przed rozpoczęciem szkolenia. Pierwszym etapem nauki jest zdobycie wiedzy teoretycznej po zaliczeniu którego przechodzi się do szkolenia naziemnego. Następną fazą są już ćwiczenia praktyczne i pierwsze samodzielne skoki.

www: http://justedishow.com/
Iluzjonista Wrocław
Lubicie Państwo magię i sztuczki magiczne i chcielibyście zetknąć się z nimi bezpośrednio? Just Edi Show to profesjonalny iluzjonista, działający między innymi we Wrocławiu, który poprzez swoje pokazy zabierze Was w zupełnie inny świat, gdzie to racjonalne przestaje mieć znaczenie. Oddajcie się Państwo niezwykłemu klimatowi występów i uwierzcie w czary! Występy odbywają się zarówno dla szerszej publiczności, jak i w przestrzeni bardziej kameralnej - jak choćby eventy firmowe. Oprócz tego prestidigitatora możecie też spotkać... na ulicy, gdzie również realizuje swój show.

www: https://www.knieja.com.pl/
Sklep z amunicją
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośników wypraw łowieckich. U nas znajdziecie niezbędne akcesoria do przechowywania i konserwacji broni myśliwskiej. Nasz sklep z amunicją jest dystrybutorem takich marek jak Browning, Dentler, GRS czy Karesuando. Ponadto naszym klientom oferujemy również pojemne plecaki oraz latarki, które ułatwią nocne polowanie.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: