Przyjemności, Wakacje

www: http://www.skycamp.pl/szkolenie-aff/
kurs spadochronowy
Chcesz zrobić pierwszy krok do rozpoczęcia podniebnej przygody? Zapisz się na nasz kurs spadochronowy, na którym od podstaw nauczymy Cię techniki swobodnego spadania i bezpiecznego lądowania. W Sky Camp nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia ani zaświadczeń medycznych przed rozpoczęciem szkolenia. Pierwszym etapem nauki jest zdobycie wiedzy teoretycznej po zaliczeniu którego przechodzi się do szkolenia naziemnego. Następną fazą są już ćwiczenia praktyczne i pierwsze samodzielne skoki.

www: https://www.knieja.com.pl/
Sklep z amunicją
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośników wypraw łowieckich. U nas znajdziecie niezbędne akcesoria do przechowywania i konserwacji broni myśliwskiej. Nasz sklep z amunicją jest dystrybutorem takich marek jak Browning, Dentler, GRS czy Karesuando. Ponadto naszym klientom oferujemy również pojemne plecaki oraz latarki, które ułatwią nocne polowanie.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: