Przyjemności, Wakacje

www: https://www.viventum.pl/
Organizacja wyjazdów motywacyjnych
Odwiedzenie odległego kraju, poznanie nowych miejsc, smaków i kultur, to marzenie wielu z nas. Z odkrywania nowych zakątków Europy czy świata niekoniecznie trzeba korzystać podczas spędzania urlopu. Kierujemy swoje usługi do przedsiębiorstw, które są zainteresowane zarówno integracją, jak i też zwiększeniem efektywności pracy swoich pracowników. Naszą specjalnością jest organizacja wyjazdów motywacyjnych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy opis tej usługi. Serdecznie zapraszamy!

www: https://www.campingwlenzarzecze.pl/
wypożyczalnia pontonów
Firma zajmuje się wynajmowaniem sprzętu wodnego do spływów po rzece Bóbr. Działa tu również wypożyczalnia pontonów, dla miłośników spędzania aktywnie czasu na łonie natury. Malownicze widoki i zabytki pozwalają atrakcyjnie spędzić czas, bez obawy nudy. Po wycieczce można odpocząć na campingu lub polu namiotowym.

www: https://takwiele.pl/pl/c/Promienniki-PVC/330
Promiennik podczerwieni
Proponujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania przestrzeni otwartych i półotwartych. Promiennik podczerwieni firmy Heidenfeld to wydajny, szybki i efektywny energetycznie sposób na uzyskanie przyjemnego ciepła na tarasach, w ogródkach restauracyjnych oraz w ogrodach zimowych. Proponujemy szeroki wybór urządzeń o różnorodnych parametrach technicznych, wśród których każdy Klient, zarówno osoba indywidualna, jak i właściciel obiektu komercyjnego, znajdzie produkt optymalnie dopasowany do swoich potrzeb.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: