Czas wolny

www: https://ferros.pl/pl/c/Drabinki-gimnastyczne/72
drabinki gimnastyczne
Nasza firma zajmuje się dystrybucją sprzętu do ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz korekcyjnych. Drabinki gimnastyczne przygotowujemy na zamówienie klienta. Można dopasować je do indywidualnych potrzeb pod względem rozmiaru oraz liczby szczebli. Nasze produkty wykonane są innowacyjną metodą, które eliminuje możliwość wystąpienia sęków w drewnie.

www: https://fabryka-formy.pl/zajecia/brazylijskie-posladki
ABT
Energetyczne zajęcia, oparte na częstych i szybkich powtórzeniach jednego ćwiczenia, pozwalają skutecznie wyrzeźbić sylwetkę. ATB, zwane treningiem na Brazylijskie Pośladki, pomaga spalić zbędne kilogramy oraz ujędrnić skórę. Ćwiczenia korzystnie wpływają także na mięśnie brzucha oraz jego zdrowy i zgrabny wygląd.

www: https://www.kajakiemprzezbory.pl/
bory tucholskie spływ kajakowy
Jednym z najpiekniejszych i najczystszych przyrodniczo regionów naszego kraju są Bory Tucholskie. Spływ kajakowy na ich terenie to niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. Aktywny wypoczynek na łonie natury, sprawi że Twój urlop lub jednodniowy wypad będzie wyjątkowy. Zapraszamy początkujących oraz zaawansowanych wioślarzy.

www: https://lord4sport.pl/
Sprzęt sportowy
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny sprzęt sportowy, dzięki któremu będziesz mógł ćwiczyć bez wychodzenia z domu. Polecamy między innymi stacjonarne rowery treningowe, które pozwalają na trening nawet wtedy, gdy na dworze panują kiepskie warunki pogodowe. Korzystanie z roweru treningowego pozwoli wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz poczuć się lepiej. Posiadamy szeroki wybór modeli znanych i cenionych producentów, zróżnicowanych pod kątem wyposażenia, a co za tym idzie - również ceny.

www: https://sportprofit.pl/pl/p/Okulary-sportowe-rowerowe-Arctica-S-316B-REVO/30273
Okulary sportowe
Nasza firma posiada w swojej ofercie przeciwsłoneczne okulary sportowe marki Arctica. Ich ergonomiczne kształty i ciekawy design z pewnością przypadną do gustu zarówno osobom grającym w tenisa i siatkę, jak i biegaczom, czy właśnie rowerzystom. Nasze produkty doskonale chronią oczy nie tylko przed zbyt intensywnym słońcem, ale także przed wiatrem, czy przed drobnymi kroplami wody. Dysponujemy modelami polaryzacyjne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami, które opisaliśmy na naszej stronie internetowej.

www: https://2bstudioems.pl/czym-jest-ems/
EMS trening Rzeszów
Proponujemy nowoczesną technikę ćwiczeniową, wykorzystywaną od lat w zawodowym sporcie. EMS trening opiera się na elektrostymulacji, która pobudza mięśnie do pracy. Podczas jednej sesji ćwiczeniowej zaangażowanych jest aż 90% naszych muskułów! Technika ta pozwala także na załagodzenie bólu pleców, przyspieszenie metabolizmu oraz redukcję cellulitu.

www: https://pegazdziemiany.pl/
Kursy jeździeckie
Jazda konna to sport, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników zwierząt: hobbystów i profesjonalistów. Kursy jeździeckie to świetna okazja dla dzieci i młodzieży, aby rozwinąć swoje ukryte umiejętności, a jednocześnie jest to forma wypoczynku, która pozwoli spędzić czas na świeżym powietrzu.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: