Sprzęt i akcesoria do gotowania

www: http://berrygood.pl/
Producent borówki amerykańskiej
Wierzymy, że niektóre produkty są najlepsze tylko jeżeli pochodzą one z terenów naszego kraju. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, nazywanej również wysoką, który posiada swoje plantacje w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu oraz Lubelszczyźnie. Nasze produkty są nawadniane kropelkowo, co pomaga w dostarczaniu wody do samego korzenia każdej rośliny. Ponadto, owoce są schładzane zaraz po zerwaniu, co przyczynia się do dłuższego zachowania ich świeżości. Nasze produkty są eksportowane na cztery kontynenty.

www: https://www.ojami.pl/
obiady domowe poznań
Organizujesz przyjęcie i zależy Ci na tym, aby poczęstować swoich gości czymś pysznym? Nie masz czasu na stanie przy garach i nie chcesz bałaganu w mieszkaniu? Postaw na jedzenie na imprezę oferowane prze firmę Ojami. Idealnie sprawdzi się ono dosłownie wszędzie, gdyż posiadamy dania w różnych wersjach smakowych!

www: http://restauracja-galicyjska.pl/
restauracje kraków
Szukają Państwo restauracji w Krakowie, która serwuje wyśmienite dania z tradycyjnej, polskiej kuchni? W takim razie zachęcamy do odwiedzenia naszego lokalu Galicyjska, mieszczącego się w niezwykle atrakcyjnej części miasta. Proponujemy naszym gościom niezwykle rozbudowane menu pełne polskich dań, które z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich naszych klientów. Wszystkie dania są wyśmienite, a przy tym również zdrowe, ponieważ wykonujemy je ze świeżych i naturalnych składników.

www: http://republikasloneczna.pl/pl/oferta-dla-firm
Wigilia firmowa
W ramach naszej oferty organizujemy również niezapomniane imprezy firmowe, takie jak wigilia. Poznań jest miastem przygód i najlepszych rozwiązań, dlatego to właśnie w tym miejscu świadczymy swoje profesjonalne usługi. W dogodnej lokalizacji znajduje się siedziba naszej firmy, czyli Pensjonat i Studio Kulinarne Republika Słoneczna. Wyposażone w eleganckim i klasycznym stylu pomieszczenia, są przytulne i doskonale nadają się na różnego rodzaju imprezy firmowe. Poznań oraz nasz personel już na Ciebie czeka. Serdecznie zapraszamy!

www: http://sklep.zdrowawoda.net/czym-twarda-woda/
Czym jest twarda woda?
Nasza firma zajmuje się sprzedażą zmiękczaczy, które usuwają z cieczy kationy wapnia i magnezu, transportując do kranu czysty i pozbawiony zanieczyszczeń płyn. Jeżeli zastanawiasz się, czym jest twarda woda to odpowiedź jest prosta - to ciecz z rozpuszczonymi pierwiastkami, które np. w połączeniu ze sprzętem AGD niszczą go i szybciej zużywają.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: