Sprzęt i akcesoria do gotowania

www: http://berrygood.pl/
Producent borówki amerykańskiej
Wierzymy, że niektóre produkty są najlepsze tylko jeżeli pochodzą one z terenów naszego kraju. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, nazywanej również wysoką, który posiada swoje plantacje w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu oraz Lubelszczyźnie. Nasze produkty są nawadniane kropelkowo, co pomaga w dostarczaniu wody do samego korzenia każdej rośliny. Ponadto, owoce są schładzane zaraz po zerwaniu, co przyczynia się do dłuższego zachowania ich świeżości. Nasze produkty są eksportowane na cztery kontynenty.

www: https://www.ojami.pl/
obiady domowe poznań
Organizujesz przyjęcie i zależy Ci na tym, aby poczęstować swoich gości czymś pysznym? Nie masz czasu na stanie przy garach i nie chcesz bałaganu w mieszkaniu? Postaw na jedzenie na imprezę oferowane prze firmę Ojami. Idealnie sprawdzi się ono dosłownie wszędzie, gdyż posiadamy dania w różnych wersjach smakowych!

www: http://www.pychotkacatering.pl/
Imprezy okolicznościowe
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której prowadzimy różnego typu imprezy okolicznościowe. Wrocław jest miastem, na terenie którego podejmujemy się realizacji danych zleceń. Dzięki nam możliwe jest zaserwowanie Waszych gościom najsmaczniejszych potraw podczas wesela, spotkania etc .

www: http://restauracja-galicyjska.pl/
restauracje kraków
Szukają Państwo restauracji w Krakowie, która serwuje wyśmienite dania z tradycyjnej, polskiej kuchni? W takim razie zachęcamy do odwiedzenia naszego lokalu Galicyjska, mieszczącego się w niezwykle atrakcyjnej części miasta. Proponujemy naszym gościom niezwykle rozbudowane menu pełne polskich dań, które z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich naszych klientów. Wszystkie dania są wyśmienite, a przy tym również zdrowe, ponieważ wykonujemy je ze świeżych i naturalnych składników.

www: http://republikasloneczna.pl/pl/oferta-dla-firm
Wigilia firmowa
W ramach naszej oferty organizujemy również niezapomniane imprezy firmowe, takie jak wigilia. Poznań jest miastem przygód i najlepszych rozwiązań, dlatego to właśnie w tym miejscu świadczymy swoje profesjonalne usługi. W dogodnej lokalizacji znajduje się siedziba naszej firmy, czyli Pensjonat i Studio Kulinarne Republika Słoneczna. Wyposażone w eleganckim i klasycznym stylu pomieszczenia, są przytulne i doskonale nadają się na różnego rodzaju imprezy firmowe. Poznań oraz nasz personel już na Ciebie czeka. Serdecznie zapraszamy!

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: