Sprzęt i akcesoria do gotowania

www: http://berrygood.pl/
Producent borówki amerykańskiej
Wierzymy, że niektóre produkty są najlepsze tylko jeżeli pochodzą one z terenów naszego kraju. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, nazywanej również wysoką, który posiada swoje plantacje w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu oraz Lubelszczyźnie. Nasze produkty są nawadniane kropelkowo, co pomaga w dostarczaniu wody do samego korzenia każdej rośliny. Ponadto, owoce są schładzane zaraz po zerwaniu, co przyczynia się do dłuższego zachowania ich świeżości. Nasze produkty są eksportowane na cztery kontynenty.

www: http://restauracja-galicyjska.pl/oferta/wesela/
sala weselna
Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez po uroczystości zaślubin, zarówno o charakterze hucznym jak i kameralnym. Oferowana przez nas sala weselna jest w stanie pomieścić do 120 gości. Restauracja proponuje gotowe menu w trzech wariantach cenowych, które są do wglądu Pary Młodej na naszej stronie internetowej.

www: https://grycan.pl/oferta/lodziarnie/torty/
Torty
Jeśli spodziewacie się gości, z całą pewnością zastanawiacie się w jaki sposób umilić wspólne popołudnie. Otóż, przepisy na desery lodowe i pyszne ciasta oraz torty wykorzystujące produkty marki Grycan, znajdziecie Państwo na stronie internetowej producenta. Zapewni to Wam i Waszym Gościom niebywałą ucztę dla podniebienia oraz ducha.

www: https://www.appolska.pl/
Automat do lodów włoskich
U nas wszystkie obiekty zajmujące się gastronomią będą miały możliwość zaopatrzenia się w doskonałe urządzenia, które pozwolą im na stworzenie jeszcze szerszej oferty skierowanej do Klientów. Firma Handlowo Produkcyjna AP Polska S.C. oferuje się wykazujące się doskonałymi parametrami technicznymi maszyny do lodów włoskich, które dzięki zastosowaniu energooszczędnych systemów są bardzo tanie w eksploatacji. Co więcej, zostały stworzone w taki sposób, aby sprostać wymaganiom stawianym przez standard HACCP.

www: https://ha-herbatykawy.pl/pl/c/Kawy-aromatyzowane/43
kawy aromatyzowane
Kochasz kawę i cenisz sobie niebanalne połączenia smakowe? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W asortymencie sklepu h&a znajdują się doskonałe kawy aromatyzowane, które łączą w sobie ciekawy smak z optymalną dawką kofeiny. Podstawowym ich składnikiem są ziarna arabiki wzbogacone o aromaty, między innymi karmelu, cynamonu, amaretto, deseru Cremme Brule, brandy, cytryny oraz wieloma innymi. Kawy te zamienią z pozoru zwyczajne popołudnie w niezwykle smakowite przeżycie.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: