Sprzęt i akcesoria do gotowania

www: http://berrygood.pl/
Producent borówki amerykańskiej
Wierzymy, że niektóre produkty są najlepsze tylko jeżeli pochodzą one z terenów naszego kraju. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, nazywanej również wysoką, który posiada swoje plantacje w Wielkopolsce oraz na Podkarpaciu oraz Lubelszczyźnie. Nasze produkty są nawadniane kropelkowo, co pomaga w dostarczaniu wody do samego korzenia każdej rośliny. Ponadto, owoce są schładzane zaraz po zerwaniu, co przyczynia się do dłuższego zachowania ich świeżości. Nasze produkty są eksportowane na cztery kontynenty.

www: https://www.pod5aniolami.pl/pizza-menu/
Pizza Zgierz
Twoim ulubionym daniem jest pizza, Zgierz jest miastem, w którym mieszkasz - świetnie się składa. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zjeść smacznie za niewielkie pieniądze, my na pewno Cię nie zawiedziemy. Przyjdź do naszej restauracji Pod 5 Aniołami zlokalizowanej przy autostradowym węźle Stryków - na pewno zaspokoimy Twój głód. Każda nasza pizza powstaje na bazie smacznych składników, którymi jest wypełniona po brzegi - to daje nam pewność, że lepszej nie znajdziesz! Zachęcamy do odwiedzin.

www: http://restauracja-galicyjska.pl/oferta/wesela/
sala weselna
Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez po uroczystości zaślubin, zarówno o charakterze hucznym jak i kameralnym. Oferowana przez nas sala weselna jest w stanie pomieścić do 120 gości. Restauracja proponuje gotowe menu w trzech wariantach cenowych, które są do wglądu Pary Młodej na naszej stronie internetowej.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: