Motoryzacja, maszyny, komunikacja

www: http://www.wulkanizacja24.com/uslugi.html
Prostowanie felg Warszawa
Jedną z usług, jakie realizuje nasza firma, jest prostowanie felg. Warszawa to miasto będące obszarem naszego działania - zapraszamy tutaj wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z usług na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wyłącznie odpowiedzialne i sprawdzone osoby, które wszystkie powierzone zadania wykonują z troską o satysfakcjonujące rezultaty. Zdecyduj się na skorzystanie z naszej propozycji - jesteśmy pewni, że uznasz nas za profesjonalistów pod względem prostowania felg w Warszawie. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

www: http://fenikschemia.pl/myjnie/bezdotykowe/
Myjnie bezdotykowe
Czym dostępne w ofercie firmy FeniksChemia myjnie bezdotykowe zaskarbiły sobie zaufanie Klientów? Przede wszystkim najwyższą jakością wykonania - są to bowiem rozwiązania, dzięki którym możliwe jest prowadzenie biznesu i jednocześnie pomoc kierowcom w zadbaniu o wygląd ich samochodów. Nasze rozwiązania są przede wszystkim bardzo efektywne i sprawne, a do tego posiadają różne programy, dzięki którym użytkownik umyje pojazd w taki sposób, jaki będzie mu odpowiadał. Tak wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną.

www: https://www.carefleet.pl/strefa-wiedzy/abc-carefleet
Wynajem długoterminowy Warszawa
Specjalnością firmy Care Fleet jest wynajem długoterminowy samochodów osobowych, które przede wszystkim mają być wykorzystywane jako flota w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja przypadnie Państwu do gustu nie tylko ze względy na jej atrakcyjne warunki finansowe, ale również ze względu na szeroki wybór doskonale przygotowanych pojazdów. Zapewniamy, że to właśnie nasz wynajem długoterminowy spełnia najwyższe oczekiwania Klientów, dlatego też zachęcamy do kontaktu.

www: http://akademia-bezpiecznej-jazdy.pl/szkolenia-bezpiecznej-jazdy/troleje-trening-koordynacji-czuciowo-ruchowej/
Jazda na trolejach
Naszym klientom oferujemy m.in. trening koordynacji czuciowo-ruchowej, doskonalący Twoją umiejętność prowadzenia auta. Jazda na trolejach (powodujących ciągłą niestabilność) przygotuje Cię do prawidłowego zachowania się podczas poślizgu nadsterownego samochodu, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jak zachować się np. w trakcie wypadku.

www: http://www.agantrus.com/
Czarter jachtów
Osoby planujące wybrać się na pierwszy rejs jachtem, przeważnie decydują się na czarter jachtów w Grecji. Warunki panujące na morzach w pobliżu tego kraju pozwalają na spokojne żeglowanie. Rzadko zdarzają się silne i porywiste podmuchy wiatru oraz niebezpieczne fale. Morze jest bardzo spokojne, a greckie wybrzeże pełne jest atrakcyjnych widoków. Również temperatura morza i powietrza zachęca ludzi na czarter jachtów. Grecja cały rok ma temperatury powyżej 10 stopni, a latem konieczne jest regularne kąpanie się w morzu by ochłodzić organizm. Takie atrakcje oferuje właśnie firma Agantrus.

www: http://www.autogazbydgoszcz.pl/nasza-oferta/diagnostyka-komputerowa/
Diagnostyka komputerowa instalacji gazowych
LPG już dawno stało się dużo ekonomiczniejszą alternatywą dla benzyny. Układy pozwalające na oszczędniejszą jazdę pojawiają się w coraz większej ilości aut. Aby wyeliminować wszelkie usterki, niezbędna staje się diagnostyka komputerowa instalacji gazowych. Przyjedź do nas, by szybko i dokładnie sprawdzić stan swojego pojazdu.

www: https://motorserwissklep.pl/pl/c/Opony-motocykle-i-skutery/125
opony do motocykli i skuterów
Aby Twoja maszyna trzymała się nawierzchni i dobrze prowadziła, musisz wyposażyć ją w odpowiednie ogumienie. W naszym sklepie posiadamy opony do motocykli i skuterów. Nasze produkty pomogą Ci zachować bezpieczeństwo na drodze, jednocześnie dostarczając jak największy komfort z jazdy swoim jednośladem.

www: http://echotaxi.com.pl/uslugi.php
usługi taxi
Świadczymy usługi taxi na terenie Katowic i okolic. Proponujemy przewóz osób niepełnosprawnych i transfer na lotnisko w Pyrzowicach. Zapewniamy tanie usługi, mając przy tym na względzie wysoki standard. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli wymagają Państwo niezawodności, komfortu i punktualności.

www: https://www.strefakierowcy.pl/filter/category,912,nawigacja-turystyczna-gps
Nawigacja turystyczna
W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne sprzęty, jakie wykorzystywane są w celu wskazania odpowiedniej lokalizacji. Nawigacja turystyczna Garmin, jaką znajdziecie w naszej ofercie to rozwiązanie, za sprawą którego możliwe jest znalezienie odpowiedniej trasy prowadzącej do wyznaczonego punktu. Wskazuje ona także najszybszą z możliwych dróg. Znajdziecie u nas również rozwiązania skierowane do kierowców TIRów z większym wyświetlaczem czy też odpowiednią jakością dźwięku, która umożliwia ich stosowanie w tego typu samochodach.

www: https://betrade.sklep.pl/18-chlorek-wapnia-platki-ciech
Chlorek wapnia płatki
Aby właściwie ochronić się przed skutkami zimy, tj. śliskimi autostradami czy zaśnieżonymi chodnikami, polecamy wykorzystać chlorek wapnia. Płatki tej substancji roztapiają lód i śnieg nawet w bardzo niskich temperaturach. Ten związek chemiczny posiada właściwości higroskopijne, dzięki czemu chroni także przed powstawaniem zacieków czy osadzaniu się cieczy.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: