Dla działalności reklamowej i medialnej

www: http://www.gam.pl/oferta/torby-reklamowe
Torby z nadrukiem
Produkty firmy Gam to najlepsze rozwiązanie na wyprawę zakupową. Dużym zainteresowaniem cieszą się także torby reklamowe z nadrukiem, które przyciągają ciekawą kolorystyką. Nasze produkty papierowe pozwalają nam dbać o środowisko, a torby z nadrukiem oprócz wpływu na ekologie umilają nam nasze zakupy. Coraz częściej spotykamy ekologiczne torby w marketach. Zacznijmy wspólnie dbać o naszą Ziemię.

www: http://www.getmediastudio.pl/spot-reklamowy/
Spot reklamowy
Poszukujecie profesjonalnej agencji PR, która zadba o pozytywny wizerunek Waszego przedsiębiorstwa? Zapraszamy do naszego biura, gdzie możecie ustalić najbardziej efektywne działania marketingowe dla Waszej firmy. Przygotujemy dla Państwa między innymi wyjątkowe, oryginalne, wyróżniając się spoty reklamowe.

www: http://heben.pl/index.php?page=montaz
Montaż reklam
Szukasz firmy zajmującej się pracą na wysokościach, która nie boi się trudnych zleceń? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu? W takim razie cieszymy się że trafiłeś właśnie na HEBEN! Specjalizujemy się w świadczeniu takich usług jak montaż reklam i banerów - nawet w trudno dostępnych miejscach oraz o dużym stopniu skomplikowania. Posiadamy własny podnośnik koszowy. Czekamy na kontakt z Twojej strony.

www: http://www.hopson.pl/
plakaty Poznań
Polecamy Państwu wykonywane przez naszą drukarnię plakaty. Poznań jest obszarem na terenie którego realizujemy nasze zlecenia, a także gdzie możecie Państwo odwiedzić naszą siedzibę celem ustalenia szczegółów realizacji. Nasze usługi nie są jednakże realizowane wyłącznie na rzecz klientów zlokalizowanych w naszym mieście. Pozatym wykonujemy także inne zlecenia związane z reklamą.

www: https://www.bud-net.pl/taniematerialy/ct/
kosze betonowe
Firma BUD-NET zaopatruje swoich Klientów w wysokiej jakości materiały budowlane, takie jak cegła ceramiczna Typ "U", która dzięki swoim doskonałym parametrom zyskała wielu zwolenników. Jest twarda, odporna na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne i prezentuje się nadzwyczaj efektownie, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie. Chcąc spełnić oczekiwania inwestorów, zapewniamy różne wymiary produktu, atrakcyjne cny oraz bardzo szybką dostawę - nawet większych partii towaru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://legendgroup.pl/reklama-atl/
reklama atl
Pragniemy tworzyć tylko efektywne kampanie reklamowe. Z sukcesem wprowadzamy na rynek projekty międzynarodowe i krajowe. Jako agencja marketingowa w Warszawie możemy obsługiwać duże firmy, jak Meble Agata, Gerber, Winiary. Opieramy się przede wszystkim na reklamie BTL, ATL, Digital i Design. Nagrywamy spoty i filmy z myślą o targecie - w 80% to kobiety odpowiedzialne są za decyzje zakupowe i tym się kierujemy. Na zlecenie zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, jako stabilnego i rzetelnego przedsiębiorcy.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: