Hotele, hostele, noclegi

www: https://www.krystad.pl/
kolonie 2018
Nasza biuro podróży organizuje różnorodne wycieczki zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferta skierowane jest zarówno do dzieci, dorosłych, jak i seniorów. Znajdują się w niej takie imprezy turystyczne jak wycieczki szkolne czy obozy. Kolonie 2018 to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom niezapomniany odpoczynek i relaks!

www: https://evitahotel.pl/
Hotel Bory Tucholskie
Zapraszamy Państwa serdecznie na doskonały wypoczynek. Bory Tucholskie są miejscem, w którym możliwości do wypoczynku są niemal nieograniczone. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani naszą propozycją, a co najważniejsze byli dumni z podjętej przez siebie decyzji. Wypoczynek w Borach może przynieść naprawdę mnóstwo korzyści, które z pewnością odczują Państwo nie tylko w trakcie pobytu, ale również po jego zakończeniu. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

www: https://mystictravel.com.pl/
Wycieczki weekendowe z Warszawy
Nie chcesz spędzać wolnego czasu w dusznej stolicy? Sprawdź, jakie wycieczki weekendowe z Warszawy są dostępne w naszej ofercie! Możesz się wybrać zarówno w góry, jak i nad polskie morze - zgodnie z własnymi preferencjami - w ramach oferty bardzo aktywnego wypoczynku. Organizujemy wyjazdy jedno- lub dwudniowe dla osób prywatnych oraz firm.

www: https://www.domynawodzieostrowite.pl/
Houseboaty
Oferujemy możliwość spędzenia czasu w komfortowych obiektach pływających, składających się z dwóch pokoi, łazienki i aneksu kuchennego. Houseboaty stwarzają okazję do wypoczynku na łonie przyrody, wśród kojącego szumu fal, z dala od miejskiego zgiełku. W domku mogą przebywać maksymalnie cztery osoby.

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: