Rezerwowanie noclegu przez portal Airbnb

Wypoczynek w zamku, autobusie, na ranczo, w retro przyczepie, a może w kontenerze tuż przy plaży? Wybór jest naprawdę nieograniczony, a niektóre oferty zaskoczą chyba każdego. Jeśli planujesz jakikolwiek wyjazd, koniecznie odwiedź stronę Airbnb – portalu, który sprawia, że podróżowanie jest jeszcze ciekawsze.

image

Na czym to polega?

Na portalu Airbnb każdy może umieścić swoje ogłoszenie. Jeśli tylko mamy pokój, mieszkanie lub jakiekolwiek inne miejsce, nadające się na nocleg – nie ma przeszkód, by zaoferować je turystom. Tak samo w sytuacji, gdy to my wybieramy się w podróż. Wystarczy wpisać nazwę naszej wakacyjnej destynacji i interesujący nas termin, a potem zostaje już tylko przekopywać się przez góry niezwykle oryginalnych lokalizacji.

Hotele są passé

Istnieją ludzie, którzy podczas pobytu w nawet najbardziej egzotycznym kraju uwielbiają nocować w typowo europejskich hotelach. Ale prawdziwego podróżnika poznaje się po tym, że chce wchłonąć jak najwięcej obcej kultury. Dzięki noclegom w prywatnych mieszkaniach możemy na czas naszej podróży poczuć się jak lokalni mieszkańcy danego kraju. Dodatkowym plusem jest to, że nasi gospodarze na pewno udzielą nam kilku praktycznych rad i będą zawsze gotowi odpowiedzieć na nasze pytania. Zazwyczaj oddają również w nasze ręce swoje prywatne przewodniki z zaznaczonymi miejscami, które według nich są najbardziej godne naszej uwagi. Dodatkowym plusem szukania noclegu dzięki Airbnb jest to, że dostępne dla nas mieszkania rozsiane są po całych miastach. Dzięki temu odpowiednie dla siebie miejsce znajdzie zarówno miłośnik głośnego centrum miasta, jak i osoba ceniąca sobie spokój i bliskość natury.

Spełnianie marzeń

Od zawsze marzyłeś o noclegu w piętnastowiecznym zamku? Wyobraź sobie, że Airbnb ma w swojej ofercie różne oryginalne miejsca. Ranczo z końmi, domki na drzewach, tureckie jurty, wiatraki… Można tak wymieniać bez końca. Wśród propozycji pojawiają się także nieco dziwne formy noclegu, na przykład w domku o powierzchni 1m2. Ahoj przygodo!

Image Gallery

O nas

Jeśli kochasz podróżować, tak jak my, koniecznie zapoznaj się z naszymi artykułami. Od wielu lat zwiedzamy najciekawsze zakątki ziemi, ale poamiętamy też o urokach naszego kraju.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zaloguj

Login:

Password: